999 rezultate për

drejtor

Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
Mbyllet Kakavija, Drejtoria e Kufirit jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët Drejtoria e Kufirit dhe Migracioni në Gjirokastër ka bërë me dije se duke filluar nga ora 07:00 e ditës së nesërme dhe d
Eriksen po kalon orët e fundit te Interi, drejtori sportiv: Do vendosim në javët e ardhshme Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar se në janar mesfushori Christian Eriksen mund të largohet nga
Festoi ditëlindjen në kohë koronavirusi: Gjobitet Bes Kallaku, të ftuarit dhe pronari i lokalit Vijojnë ndëshkimet për personat të cilët shkelin rregullat e vendosura me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirus
Befason drejtori sportiv i Juventusit: Dybala ende ka probleme me Covid-19 Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici tregon se pse Dybala nuk po arrin ta gjej vetën ende në lojën e Juventusit, ai bes
Drejtori sportiv i Juventusit shuan zërat: E ardhmja e Ronaldos është këtu Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë. Thu
Morgu i tejmbushur me kufoma nga COVID-19, reagon ashpër drejtori: Inskenim! Mbrëmjen e sotme në media u publikuan me shpejtësi disa pamje nga morgu në Tiranë. Dhjetra viktima, të deklaruara nga CO
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit infektohet me COVID-19 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuar me Covid. Mësohet se Ardi Veliu është në gj
Numër i pasaktë i viktimave të COVID-19? Drejtori i Mjekësisë Ligjore: Prokuroria të hetojë! Pas denoncimit të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha se numri i viktimave të raportuara nga autoritetet nuk isht
Miratohet dhënia e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra për punëtorët e rafinerisë së Ballshit Këshilli i Ministrave ka miratuar dhënien e ndihmës prej 400 mijë lekësh të vjetra në muaj për punonjësit dhe ish-punonj
Alarm në Greqi! Mbushen spitalet me të prekur nga COVID-19: Nuk presim më pacientë! Kambana e alarmit po bie nga drejtorët e Klinikave të Spitalit “Papanikolaou”, të cilët përmes një njoftimi me shkrim sh
Barcelona la Mbappen për Dembelen, ish-drejtori tregon gjithçka Ish-drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka treguar prapaskenat e merkatos së ish-klubit të tij. Ai ka folur për “M
Kur do vijnë testet e shpejta në Shqipëri? Flet drejtori i OBSH për Europën Drejtori i OBSH për Europën Dr. Hans Kluge në konferencën e përbashkët me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu k
Vodhi bankën ku punonte, arrestohet ish-drejtori Policia ka vënë në pranga katër persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Në njoftim thuhet se është a
A do të mbyllemi në rast përkeqësimi? Flet drejtoresha e ISHP-së Situata epidemiologjike e Covid-19 po përkeqësohet nga dita në ditë në vendin tonë, pasi shifrat janë rritur në mënyrë t
Neymar i bindur, njofton drejtorin sportiv për rinovimin e kontratës Ylli i PSG-së, Neymar ka njoftuar drejtorin sportiv Leonardo që dëshiron të rinovojë kontratën. Sipas Telefoot, brazi
Ish drejtoresha e Tatimeve reagon ashpër ndaj qeverisë Rama: Ore, kaq dele na dini? "Ore kaq dele na dini se po na plas shpirti përditë për miqtë e familjarët e infektuar, s’po lëmë miq e shokë pa trokitu
Drejtori Sportiv i Salzburgut lëshon "bombën": Haaland transferohet tek gjigantët e Premier League Drejtori Sportiv i Salzburgut, Kristop Frund ka lëshuar “bombën” e merkatos për të ardhmen e Erling Haland pas intervist
Denoncimi i ish-mjekut të familjes: Drejtorët e spitaleve janë me juridik "Sot drejtori i Shëndetit Publik të qarqeve Tiranë, Durrës, Dibër është juriste, sepse përkthimi i VKM është thënë: Për
"Furtunë" në Policinë e Shtetit, cilat qytete patën ndryshime Drejtori i Përgjithshëm, Ardi Veliu ka firmosur ndryshime në radhët e policisë në Kukës, Elbasan dhe Dibër. Arjan Muç