999 rezultate për

drejtorĂt

Shpendi nuk ndahet nga e kaluara, ende lëvdon drejtorat e VV-së Kryetari i Prishtinës, njëherit dhe kryetari i sapo zgjedhur i PSD-së Shpend Ahmeti, thotë se partia që ai tashmë udhëhe
Vodhën miliardat, dërgohen në prokurori ish-drejtorat e LSI-së Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur procesin e auditit të kryer pranë Autoritetit Rrugor Shqiptar mb
Qeveria merr një vendim të hidhur për drejtorat: Shkarkohen Qeveria e Kosovës ka votuar sot pro shkarkimit të drejtorëve te ndërmarrjeve publike, për arsye se, siç është thënë ata
Ja drejtorat e rinj të Kardiologjisë dhe të Klinikës së Syve në Shkup Drejtorë të rinj janë emëruar në klinikat universitare të Nefrorgjisë, Toksikologjisë, Kardiologjisë dhe Sëmundjeve të S
Skandal/ Polici rrëfen sa marrin drejtorat e policisë për parcelat e kanabisit (VIDEO) Situata në vend duket vërtet shqetësuese, sidomos pasi shikon këtë video ku zbulohet se si funksionon pazari i drogës, p
Peja në prag të gjendjes së jashtëzakonshme Ka kaluar 60 cm trashësia e borës që po vazhdon të bie pareshtur në komunën e Pejës. Pesë kompani janë angazhuar për pa