999 rezultate për

drejtorĂ

Rama gjen armikun në PS: Ca drejtora legenë po na prishin punë Sa herë që gjendet nën presion, Rama gjen ndonjë "armik" për të vetët që ia hedh më pas për konsum turmës së irrituar të
Shpendi nuk ndahet nga e kaluara, ende lëvdon drejtorat e VV-së Kryetari i Prishtinës, njëherit dhe kryetari i sapo zgjedhur i PSD-së Shpend Ahmeti, thotë se partia që ai tashmë udhëhe
Vodhën miliardat, dërgohen në prokurori ish-drejtorat e LSI-së Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur procesin e auditit të kryer pranë Autoritetit Rrugor Shqiptar mb
Rama i prerë me deputetët: Mos më hyni mik për të bërë njerëzit tuaj drejtora Nga mbledhja e grupit parlament që u mbajt sot në ambientet e Kryesisë së Kuvendit, kryeministri i vendit Rama është tre
Qeveria merr një vendim të hidhur për drejtorat: Shkarkohen Qeveria e Kosovës ka votuar sot pro shkarkimit të drejtorëve te ndërmarrjeve publike, për arsye se, siç është thënë ata
Ja drejtorat e rinj të Kardiologjisë dhe të Klinikës së Syve në Shkup Drejtorë të rinj janë emëruar në klinikat universitare të Nefrorgjisë, Toksikologjisë, Kardiologjisë dhe Sëmundjeve të S
Basha merr 6 ministri dhe 5 super drejtora, çfarë plani ka Edi Rama?! Me marrëveshjen e Rama-Basha duket qartazi që opozita ka marrë mjaft pushtet duke bërë që të shtrohet pyetja: Çfarë plan
Skandal/ Polici rrëfen sa marrin drejtorat e policisë për parcelat e kanabisit (VIDEO) Situata në vend duket vërtet shqetësuese, sidomos pasi shikon këtë video ku zbulohet se si funksionon pazari i drogës, p
Peja në prag të gjendjes së jashtëzakonshme Ka kaluar 60 cm trashësia e borës që po vazhdon të bie pareshtur në komunën e Pejës. Pesë kompani janë angazhuar për pa