999 rezultate për

drejton

Grabitet farmacia në kryeqytet, hajduti i drejton armën lodër punonjëseve Një farmaci në kryeqytet ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, ku një person ende i paidenti
Drejtonte mjetin pa patentë, arrestohet 24 vjeçarja Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e
Berisha: Motra e ministres Balluku drejton Vetingun, por ka qenë ngelëse në universitet Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim në rrjetin e tij social Facebook. Deno
Xavi zbulon skuadrat e Premier League që do t'i drejtonte me dëshirë Trajneri i Al Sadd, Xavi ka pranuar se do dëshironte të punonte në Angli. Spanjolli është i lidhur me stolin e Barcel
Maldini "ngacmon" Pirlon: I thashë se mos bëhej trajner i Juves kur drejtonte bardhezinjtë U-23 Paolo Maldini u intervistua nga Sky Sport. Drejtuesi i Milanit përfitoi nga lidhja direkte për të përshëndetur Andre
Pioli mposht Covid-19, nesër drejton Milanin në Europa League Trajneri i Milanit Stefano Pioli dhe zëvendësi i tij, Giacomo Murelli kanë rezultuar negativ në testin për koronavirus d
U përfol për kalim në Serie A, Reali drejton Marianon drejt ekipit anglez Real Madridi e ka ofruar sulmuesin Mariano Diaz, të skuadra angleze West Ham në formë huazimi gjatë janarit me mundësi b
Lori Hoxha u drejton pyetjen fansave, komenti epik i Bes Kallakut merr vëmendjen (FOTO LAJM) Pandemia na i ka ngushtuar shumë kufijtë dhe një nga gjërat që na mungon më së shumti janë udhëtimet. Sigurisht kjo g
Shoferët "fluturojnë" në rrugë, sa patenta u morën mbrëmë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrolle të shtuara për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore në aksin Sauk-Teg dhe në
Drejtonin mjetin duke qenë "tapë", arrestohen dy shoferë Kontrollet policore janë ndalur sërish mbrëmjen e djeshme aksin Tiranë-Durrës-Tiranë, për të parandaluar aksidentet rrug
"Tap" drejtonte ferrarin, mesfushorit të Juves i bllokojnë patentën Mesfushori brazilian Arthur nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë verë, pasi fillimisht u detyrua të pranojë kundër
Vdekja e mistershme e 17-vjeçares, kush ishte 25- vjeçari që drejtonte motorin e ujit? (FOTO LAJM) Publikohet fotot e 25- vjeçarit, Indrit Bajraktari, i cili drejonte motorin e ujit ditën e djeshme në Velipojë, ku humbi
Gasperini koshient për skuadrën që drejton: Atalanta nuk njeh limite Gian Piero Gasperini ka deklaruar se Atalanta e tij nuk njeh limite, pasi gjeti energjinë për të përmbysur ndeshjen kund
Reali fitoi titullin kampion, Zidani përjashton dy lojtarë nga skuadra që drejton Zinedin Zidan me dorë të hekurt. Tani që fitoi zyrtarisht titullin kampion ka filluar të japë mesazhe të qarta për futbo
Drejtonte "Porche-n" me mijëra paund brenda, kapet mat "bosi" i Elbasanit Policia e Elbasani ka sekuestruar 40 mijë paund dhe ka proceduar një të ri për mosdeklarim në kufi dhe fshehje të të ard
Reja "drejton" Kumbullën drejt Lazios Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edy Reja ka dhënë një intervistë për gazetën sportive italiane, Corriere Dello Sport, ku
Jo më kërkime për alienë, NASA drejton studimet në një tjetër pikë Agjencia amerikane hapësinore NASA ka nisur një mënyrë të re për të kërkuar alienët – tani ata po kërkojnë gjurmë të tek
Mos i digjni me pjaster, si te drejtoni floket pa perdorur nxehtesi Floket shpesh here ne stinen e pranveres “stresohen” nga temperaturat që ndryshojnë dhe e humbasin formën e tyre. Ja dis
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën! Bamir Topi ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Aktualitet” Lulzim Basha vijon të ndjek atë që thotë Berisha, ndërsa pohoi
Aksident në Tiranë, përplaset i moshuari teksa drejtonte biçikletën Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një 87 vjeçar i cili po kalonte te vi