999 rezultate për

drejtoje

Kush do të drejtojë fushatën e PD-së në Durrës dhe Elbasan Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se në qarkun e Durrësit, fushatë
Trajneri dhe zv-trajneri të infektuar, kush do ta drejtojë Milanin? Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, së bashku me zëvendësin e tij, Giacomo Murelli, kanë rezultuar pozitivë në testin për
ZYRTARE/ Tirana shkarkon Egbon, ja kush do t'i drejtojë bardheblutë Tashmë është zyrtare. Pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë, klubi i Tiranës ka shkarkuar trajnerin, Emanuel Egbo.
Alban Bushi infektohet me Covid-19, shpresat do të drejtohen nga ky trajner Lajm i keq për Shqipërinë U-21 në prag të dy ndeshjeve eliminatore të Europianit përballë Kosovës dhe Anglisë. Federat
Dalin emrat e kabinetit Biden, cili mund të drejtojë politikën e jashtme? Po kërkoni ndonjë shenjë se çfarë drejtimi mund të marrë politika e jashtme e presidentit të zgjedhur amerikan, Joe Bide
Nga Klea Huta te Blendi Salaj, kush do e drejtojë festivalin e RTSH-së? Festivali i fundvitit merr gjithmonë vëmendjen maksimale përsa i përket drejtuesve artistikë, por edhe pjesëmarrësve të
EMRI/ Rama zëvëndëson Dakon, kush do e drejtojë Durrësin për fitoren e PS Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me drejtuesit e qarqeve në lidhje me fushatën e re zgjedhore.
Grubi: BDI do të drejtojë me "Rrugët e Maqedonisë" (VIDEO) Zv/kryeministri i vendit, Artan Grubi në Click Plus në TV21, deklaroi se BDI do të udhëheqë me "Rrugët e Maqedonisë" dhe
Robert Berisha edhe moderator, çfarë programi do të drejtojë këngëtari (FOTO LAJM) Robert Berisha ka realizuar një ndër ëndrrat e tij më të mëdha. Shpeshherë, ai ka shprehur dëshirën për të realizuar një
"Tradhton" vëllezërit Veshaj, Bora do të drejtojë programin e njohur në Top Chanel (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani, në këtë sezon të ri televiziv do të shfaqet nën logon e “Top Channel”. Fotoja që vetë
Arbitri i njohur italian do të drejtojë finalen Bayern-PSG (FOTO LAJM) UEFA i ka dhënë gjyqtarit italian Daniele Orsato përgjegjësinë për të gjykuar finalen e Ligës së Kampionëve midis Paris
Qeveria e re në Maqedoninë e Veriut, ja si do të ndahen ministritë dhe kush do i drejtojë Pas marrëveshjes LSDM-BDI tashmë po mendohet se si do të ndahen postet ministrore. Mediat maqedonase shkruajnë se LSD
Zbulohen ministritë që do t'i drejtojë BDI Pas shpalljes së marrëveshjes për koalicionin qeveritar në Maqedoninë e Veriut janë mësuar dikasteret ministrore që do t
ZYRTARE/ Pirlo do të drejtojë Juventus U23 Andrea Pirlo ka nisur një aventurë të re. Ikona italiane e futbollit, Andrea Pirto, është gati për një aventurë të re
Zbulohet kush do të drejtojë Kukësin në sezonin e ri Skënder Gega është trajneri i ri i Kukësit. Mbetet vetëm zyrtarizimi nga klubi, por “Panorama Sport” mëson se trajneri q
Një tjetër shqiptare që na bën krenare, ish-missi merr nismën humane (FOTO LAJM) Samantha Sarelli, është vajza shqiptaro-amerikane që ka fituar “Miss Connecticut Teen USA 2020” dhe që do të drejtojë nj
Zidane pritet të drejtojë Real Madridin edhe në sezonin e ardhshëm Trajneri francez, Zinedine Zidane do të jetë në krye të Real Madrid edhe për sezonin e ardhshëm. Në një diskutim në f
Lampard do të drejtojë sezonin e ardhshëm këtë super formacion të Chelsea Chelsea pritet të bëjë përforcime të mëdha për sezonin e ri. Ekipi i Frank Lampard në sezonin e tij të parë në postin
Emër surprizë, trajneri i njohur francez bëhet gati të drejtojë Barcelonën Barcelona gjatë gjithë këtij sezoni ka zier brenda ambienteve të saj dhe futbollistët e kanë patur të pamundur të japin
Kola: Në Shqipëri nuk ka racizëm, Egbo është bërë "tironc", dhe e meriton të drejtojë skuadrën (VIDEO) Legjenda e Tiranës Agustin Kola thotë në një intervistë eksluzive për RTV Ora se në Shqipëri nuk ka racizëm. Emanuel