999 rezultate për

drejtojĂ

Evis Mula rrëfen hatërmbetjet me Arbanën: U tmerrua se do drejtoja unë (VIDEO) E ftuar mëngjesin e sotëm në Wake Up, ishte Evis Mula. Nëse nuk ju kujtohet, hidhini një sy këtyre fotove. Edhe pse u
Marchisio nuk mban sekrete: Do të doja të drejtoja Juventusin Ish mesfushori i kombëtares së Italisë dhe Juventusit nuk e ka fshehur dëshirën që një ditë të drejtojë "Zonjën e Vjetër
Flet mafiozi, si e drejtoja nga Anglia perandorinë e krimit nga një parking Një bos mafioz i larguar nga Italia, ka rrëfyer në një intervistë për BBC sesi vazhdoi ta drejtonte perandorinë e tij ng
De Biasi: Mallkim! Duka nuk më la të drejtoja Italinë Për ish-trajnerin e Shqipërise, Ganni De Biasin duket se kombëtaret e futbollist janë shndërruar në mallkim për të.
Ja çfarë mendon Mourinho për rikthimin si rival në "Stamford Bridge" Jose Mourinho këtë sezon nisi një aventurë të re me Manchester United, ndërkohë që do të rikthehet sërish në “Stamford B
Komandant Hoxha: Refuzova të drejtoja Grupin e Kumanovës Gazeta franceze "Media part", në një artikull kushtuar ngjarjeve të Kumanovës, zbardh dëshmi tronditëse përmes intervist
Dule-Opozitës: Drejtoja gishtin krimit, jo qeverisë Aleati i socialistëve, Vangjel Dule, ka lënë mënjanë rezervat ndaj mazhorancës, duke i dalë në krah në luftën ndaj krimi