999 rezultate për

drejtohet

Grenell i drejtohet hapur Vuçiçit: Ndaleni fushatën kundër pavarësisë së Kosovës Përfaqësuesi Special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, sot në Beograd është takuar me president
Mustafi i drejtohet tifozëve të Arsenal me një letër Me pak minuta lojë dhe me shumë kritika ka kaluar kohën te Arsenali futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi. Andaj fut
"Ç'do bëhet, kemi mbi 1 muaj që presim", qytetari i drejtohet Ramës në sy të komisionerit Kryeministri Edi Rama ka dalë për një vizitë zyrtare në zonat e prekura nga tërmeti bashkë komisionerin për Zgjerim të B
Bushati i drejtohet ashpër Vuçiç: Gjeni forcë për të dënuar krimet tuaja 21 vjet bëhen sot nga masakra e Reçakut, masakër e cila shënoi pikën e kthesës në luftën që forcat Serbë po zhvillonin n
Haradinaj i drejtohet Kurtit: Krijoje Qeverinë ose lësho rrugë Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka porositur kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, që të gjejë form
Ekstradimi i fshehtë i mësuesit turk, eurodeputetja i drejtohet ashpër Ramës Vendimi i qeverisë shqiptarë për të dëbuar një mësues turk, anëtar i lëvizjes gyleniste është gjykuar ashpër eurodeputet
Ermali i drejtohet për herë të fundit Besit pas konfliktit, sulmon edhe Luanën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Ermali reagoi pas deklaratës së Besit i cili në "Shiko kush luan", tha "Ermali bën biznes, unë bëj ko
Shkarkimi i Metës, komisioni i drejtohet sërish "Venecias" Ka përfunduar mbledhja e Komisionit Hetimor i ngritur për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Metës. Abcnews
Gjuzi i drejtohet Ruçit në Kuvend: Je krushk me Bashën, mohoje po deshe Deputeti i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka mbajtur sot fjalën në Kuvend dhe ka kritikuar kryeparlametarin Gramoz R
Kastriot Tusha i zhgënyer i drejtohet Gjebresë: Prisja një ftesë për të kënduar himnin Ardit Gjebrea ishte organizatori i performancës fantastike në ceremoninë hapëse të stadiumit të ri kombëtar, para fillim
E TURPSHME/ Shikoni si e shan Ronaldo Sarrin (VIDEO) Raportet mes Cristiano Ronaldos dhe trajnerit Mauricio Sarri janë të acaruar. Një video e publikuar nga "Gazetta dell
Në prag të martesës Armina i drejtohet publikisht Zenit: Edhe 90-vjeç (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani është një ndër emrat më të përfolur të shoëbizzit shqiptar. Ajo është shumë
"Po pushoni mor ja q.. robt": Gazetarja shpërthen në të shara live (VIDEO) Një bisedë në studion e emisionit “Fakt” të televizionit të Fierit, Apollon tv, ka degjeneruar në një video +18. Ka q
E kërcënuan me jetë, Tufa: Shteti na ka braktisur, drejtohet nga qen të zgjidhur nga zinxhiri Shkrimtari dhe drejtuesi i Institutit për krimet e komunizmit, Agron Tufa pak ditë më parë është kërcënuar me vdekje.
Vendimi për Tahirin: Pritjes po i vjen fundi, trupi gjykues i drejtohet sallës Trupi gjykues ka marrë vendimin për Saimir Tahirin, ish-ministër i Brendshëm. Gjykatësit e Krimeve të Rënda kanë dalë ng
"E mbani mend historinë?", klubi anglez i drejtohet Juves për ndihmë (FOTO LAJM) Nga viti 1897 deri në vitin 1903 Juventusi vishej me këmisha ngjyrë rozë me një kravatë të zezë si të ishin duke punuar
Si asnjëherë më parë, bashkia drejtohet nga 2 kryetarë Diçka krejt e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Devollit ditën e sotme, ku deri pak minuta më parë në zyrën e bashkisë s
Meta uron Presidenten e re të KE Presidenti i Republikës Ilir Meta uron Presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen për zgjedhjen e saj në kë
Meta i drejtohet Trump: Çdo shqiptar beson fort në aleancën mes dy vendeve tona Me rastin e234- vjetorit të Pavarësisë të Amerikës, presidenti Meta ka uruar përzemërsisht presidentin Trump dhe gjithë
Edhe bashkia e Devollit do të drejtohet nga PS-ja Është mbyllur procesi i numërimit të kutive edhe në bashkinë e Devollit. Për këtë bashki kandidonin 4 kandidatë. F