999 rezultate për

drejtohen

Një viktimë e mbi 20km radhë, qytetarët sulmojnë Ramën për skandalin në Kakavijë (FOTO LAJM) Rëndohet situata në Kakavijë, ku teksa mijëra shqiptarë po prisnin të kalonin pikën doganore, një autoambulancë ka përpl
''S'e bëri tërmeti, e bëri pushteti'', aktivistët i drejtohen Metës Tahmë që nga Teatri ka mbetur vetëm një grusht pluhur, aktivistët përgatitën pankarta me mesazhe. Ato shprehen se god
Të lodhur nga karantina, pushuesit i drejtohen Kallmit (VIDEO) Të stresuar nga javët e gjata të karantinimit, njerëzit kanë kërkuar të jenë më pranë natyrës. Në këtë fundjavë të ng
Nuk pajtohen me Federatën franceze, këto klube i drejtohen gjykatës Vendimi i drejtuesve të Ligue 1 për të mbyllur përpara kohe kampionatin francez ka sjellë në mënyrë të kuptueshme edhe r
Kryemadhi bën deklaratën e papritur për COVID-19: Konspiracion! Ndërkohë që ekspertët botërorë kanë dalë njëzëri në lidhje me COVID-19 duke e konsideruar atë një virus biologjik të pac
Kryemadhi hedh dyshimin e fortë për COVID-19 në Shqipëri: A e dini sa kanë vdekur në janar-shkurt? "Mjafton t’i drejtoheni gjendjes civile, mjafton t’i drejtoheni funeraleve, mjafton t’iu drejtoheni kishave dhe xhamive
Pensioni do tu çohej në shtëpi, të moshuarit i drejtohen sporteleve të postës Ndonëse u dha urdhër se çdo pensionisti do tu dërgohet në shtëpi pensioni, disa prej tyre në Fier u janë drejtuar sporte
Tifozët e Napolit i drejtohen presidentit: Paratë e lojtarëve dërgoji në Shqipëri (FOTO LAJM) Te Napoli është hapur prej disa kohësh një luftë e madhe mes lojtarëve dhe presidentit De Laurentis. Ky i fundit kërkoi
Balla: Të çlirojmë bashkitë e Bashës dhe Monikës Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka shenjestruar partitw opozitare duke thwnw se ka ardhur
Bloomberg: BE dështoi, Thaçi dhe Vuçiçi drejtohen nga SHBA dhe Rusia Hashim Thaçi dhe Aleksander Vuçiç do të provojnë që marrëveshjen finale Kosovë-Serbi ta nënshkruajnë me ndërmjetësimin e
Sot boshnjakët drejtohen në kutitë e votimit Qytetarët në Bosnje dhe Hercegovinë votojnë sot në zgjedhjet e përgjithshme, të cilat vijnë pas një fushate zgjedhore, k
Tirana dhe Partizani i drejtohen xhamisë përpara "Derbit" Vetëm pak orë na ndajnë nga ndeshja e madhe mes Tiranës dhe Partizanit që do të luhet në orën 19:45. Emocionet kanë
Kundështohet ekspertiza për Enea Ftoin, avokatët i drejtohen prokurorisë Ekspertiza mjeko ligjore për vdekjen e 27-vjeçarit Enea Ftoi është kundërshtuar dhe kërkohet ekspertim i organeve. Av
Organizatat ekologjike i drejtohen me kërkesë kryeministrit Zaev Disa organizata ekologjike sot kanë dërguar një shkresë deri te Kryeministri Zoran Zaev nga i cili kërkojnë të shpallet
Akuza e papritur e ish-ministrit: Rama e Berisha janë bërë bashkë, po drejtohen nga Rusia Avokati i njohur Spartak Ngjela ka vendosur që të reagojë ashpër kundër situatës aktuale politike në vend. Ai ka vend
Shembja e Teatrit Kombëtar, aktorët i drejtohen Lulzim Bashës Ditën e sotme një përfaqësi artistësh pritet të takohen me kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, në mbrojtje të Teatrit Kombë
4740 vende të lira pune, ja ku mund të drejtoheni Rreth 48.374 punëdhënës janë regjistruar në faqen zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, ku dhe kanë publikuar vend
Mancini: Milan dhe Inter po i drejtohen klubeve elitare Trajneri i Zenitit, Roberto Mancini, pret qe dy klubet milaneze të kualifikohen për Ligën e Kampionëve. Milani dhe Inter
Turqia hyn në Siri, raketat drejtohen nga Idili Ushtria e Turqisë e cila ka hyrë në territorin e Sirisë që në datën 8 tetor po ruhet me raketa të tipit Roketsan T-122.
Ish-drejtori i policisë jep alarmin: Këto 5 qytete të Shqipërisë drejtohen nga bandat Ish-Drejtori i Policisë së Qarkut të Durrësit, Aleks Hajdari gjatë një intervistë në Neës 24 ka zbuluar qytetet e krimit