999 rezultate për

drejtohem

Ndarja e detit me Greqinë, Rama: Do i drejtohemi gjykatës Kryeministri Rama u shpreh se do tu drejtohen instancave ndërkombëtare për të zgjidhur çëstjen e delimitimit detar me Gr
"Mos më fol mua ashtu", Lulzimi i Përputhen acarohet keq me Gracianon Balerini Graciano Tagani dhe ish konkurrenti i "Përputhen", Lulzim Jashari patën një debat mes njëri-tjetrit sot në rubr
Si rrallë herë, Ruçi mesazh qytetarëve: Ju drejtohem si prind! Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i është drejtuar me një apel qytetarëve shqiptarë për të shtuar kujdesin ndaj koronavirusit.
Xhaferraj: Do i drejtohemi SPAK-ut për vidhjen e fondeve publike për ndërtimin e rrugëve në Durrës Kreu lokal i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka reaguar sot përsa i përket shtrimit të rrugë
Meta përgjigjet "flakë për flakë": Do i drejtohem Komisionit të Venecias për shkeljet e Kuvendit Presidenca ka reaguar për vendimin Komisionit Hetimor për shkarkimin e kreut të Shtetit. Komisioni vendosi të zgjerojë h
Kallëzimi i Metës, flet Ardian Dvorani: Nuk kam parë deri më sot... Kryetari i KED, Ardian Dvorani, u shprehur se nuk kishte parë deri më sot që një kallëzim t’iu drejtohej 3-4 prokurorive
Takaj nuk ka më durim: Fitojmë titullin në ndeshjen e radhës dhe i drejtohemi Europës Humori tek Skënderbeu u prish me dy humbjet radhazi të pësuara ndaj Kukësit dhe Laçit. Presidentit Ardjan Takaj bëri nëj
Shkaqet e problemeve me frymëmarrjen dhe kur duhet t’i drejtohemi mjekut Ndjesia e mosmarrjes frymë lirisht është ndjesia më e frikshme që mund të përjetojmë. E njohur nga mjekësia si dispnea –
Shkaqet e problemeve me frymëmarrjen dhe kur duhet t’i drejtohemi mjekut Ndjesia e mosmarrjes frymë lirisht është ndjesia më e frikshme që mund të përjetojmë. E njohur nga mjekësia si dispnea –
Grubi: Sot ju drejtohem në gjuhën shqipe Sot Komisioni për Çështje Evropiane i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, me të cilën kryesoi kryetari i Komisionit Ar
Xhaferi: Pas miratimit të ligjit seancat edhe në shqip Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi pret që të enjten do të ketë kuorum kur duhet të votohet për Ligjin për gjuhët. Në
Basha zbulon misionin sekret të Taulant Ballës mbrëmë në Elbasan (VIDEO) Kreu i PD-së Lulzim Basha i është drejtuar një moment deputetit të PS-së Taulant Balla teksa akuzonte Ramën për bashkëqe
Berisha: Do t'i drejtohem Gjykatës Supreme kundër Klanit Pronto Kandidati i Nismës për kryetar të Prizrenit, Zafir Berisha, sot i drejtohet Gjykatës Supreme të Kosovës. Ai thotë se
Mesazhi i parë i Taravarit në rolin e ministrit Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, pas shpalljes së qeverisë së re, është emëruar si ministri i ri i
Cani për padinë ndaj Bodes:Për çdo shkelje do t’i drejtohem Prokurorisë Referuar kallëzimit ndaj Ridvan Bodes, ministri Cani është shprehur se për çdo shkelje do t’i drejtohet Prokurorisë. Min
Pantiq: Do t'i drejtohemi drejtësisë ndërkombëtare nëse ka presion Mediat serbe transmetojnë se nëse do të ketë akoma presione ndaj serbëve në veri të Kosovës, me shumë mundësi serbët do
Ngritja e komisionit, Spahiu: Do ti drejtohem Gjykatës Kushtetuese Pas largimit të nënkryetarit të KLD-së Kreshnik Spahiu nga komisioni i ligjeve nëpërmjet një konference për shtyp ai ësh