999 rezultate për

drejtohej

Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka disa ditë që ndodhet me pushimenë Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin. Ajo ka ndarë me f
Aksident me një të vdekur në Tepelenë Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në orët e para të ditës së mërkurë në Tepelenë. Një makinë q
257 kg kokainë e fshehur në banane i drejtohej tregut Europian Ishte e fshehur në banane, por policia ka arritur të konfiskojë një sasi të konsiderueshme droge. Bëhet fjalë për 257 kg
Flet një prej të lënduarve: Traktori im ndali kamionin që po i drejtohej kafeneve plot me njerëz Njëri nga të lënduarit e aksidentit të tmerrshëm në Gjilan, ka parë të gjithë ngjarjen me sytë e tij, shkruan Albeu.com
Drejtohej nga një grua shtatzënë, makina përplaset me autobuzin Një automjet që drejtohej nga një grua shtatzënë është përfshirë në një aksident aksident rrugor pak çaste më parë në K
Çfarë gafe, topi po i drejtohej rrjetës por ky sulmues i çuditshëm e largon (VIDEO) Në ndeshjen e AEK-ut të Athinës me Asteras Tripolis, ka ndodhur një nga skenat më të pabesueshme të para ndonjëherë.
Aksident i frikshëm mes makinave, humb jetën 21 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në Breshia të Italisë. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një 21 vjeçar nga Shqipëri
Aksidenti i parë në 2018 ndodh në Prrenjas, të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident rrugor ku u përplasën tre automjete, ndodhi më 1 janar të këtij viti të ri në aksin Prrenjas –Qafë Thanë, n
Drejtohej nga një grua, shkatërrohet banda e drogës Shqipëri-Siçili Policia italiane ka arritur godasë dhe shkatërrojë bandat e trafikut të drogës mes Shqipërisë, Puglias e Messinës. M
Goditet grupi i prostitucionit në Itali, si drejtohej nga shqiptarët Një rrjet prostitucioni në Napoli është shkatërruar nga policia italiane, dhe mësohet se drejtuesit e grupit ishin 9 sht
Aksidenti në Kamzë që i mori jetën të miturit drejtohej nga një 15-vjeçar Kanë dalë detaje të reja nga aksidenti i rëndë që ndodhi rreth orës 15:30 në qytetin e Kamzës, pranë rrugës së quajtur “
Ja sa drogë u kap në jahtin që drejtohej nga tre shqiptarë (FOTO LAJM) Tre shqiptarë u kapën kur policia italiane dhe ajo bllokoi nje jaht te mbushur me rreth 4 tone droge. Policia e Shtetit
163 kg marijuanë në makinë, arrestohet greku në Kapshticë Policia ka kapur dhe sekuestruar 163 kg marijuanë në kufirin greko –shqiptar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
DETAJET/ Makina ku humbi jetën Kamela drejtohej nga i fejuari (FOTO LAJM) Ata kishin një vit të fejuar por një pakujdesi e sotmja gjatë drejtimit të makinës, ia ka ndërprerë ëndrrën në mes.
Humbja shokuese 3-0 në shtëpi, nuk ndodhte prej 20 vitesh (VIDEO) Shqipëria u mund mbrëmë thellë 3-0 nga Izraeli, një disfatë që e tillë nuk ndodhte prej 20 vitesh. Ishte 9 tetori i
Krujë/Atentat me eksploziv në një makinë Pak minuta më parë, në Krujë, një makinë ka shpërthyer ndërsa ishte duke ecur. Burime nga policia kanë bërë të ditur se
Furgoni përplas çiklomotorin, vdes 23 vjeçari Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Laç–Mamurras. Në aksident janë përfshirë një fugon dhe një moto
Makina përplas për vdekje këmbësorin 66-vjeçar Një 66 vjeçar ka humbur jetën teksa është përplasur nga një mjet që drejtohej nga një 25 vjeçar. Aksidenti me pasojë jet
Shkatërrohet banda e trafikimit të drogës, drejtohej nga dy shqiptarë Policia greke ka asgjësuar një grup të strukturuar kriminal të cilët shpërndanin drogë sidomos kokainë në zonat e Athinë
Makina plagos rëndë burrë e grua mbi motoçikletë Në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur Gjadër ka ndodhur një aksident automobilistik. Menjëherë në vendngjar