999 rezultate për

drejtohej

Adoleshenti pa patentë nuk njeh limit shpejtësie dhe përplaset me BMW-në Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Durrës, në fshatin Kullë. Një automjet tip Benz që drejtohej nga
EMRI/ Vetëm 23-vjeç, kush është i riu që vdiq në rrugët e Shkodrës Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Shkodër, ku ka humbur jetën një djalë i ri. Aksidenti ka ndodhur në fsha
A do e grumbullojë Challandes Berishën për ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut? Paraqitja individuale ndaj Greqisë e ka bindur trajnerin e Kosovës Bernard Shaland t’i besojë sërish futbollistit të Akh
Me urgjencë për të luftuar Covid-19, shpërthen në flakë avioni me stafin mjekësor në bord Teksa koronavirusi po merr mijëra jetë çdo ditë që kalon, edhe ngjarje të tjera të dhimbshme vazhdojnë të ndodhin nëpër
Hiqeshin si bletarë, policia shkatërron bandën e të "bardhës" që drejtohej nga shqiptari Një bandë që trafikonte drogë është shkatërruar nga autoritetet italiane. sipas mediave fqinje, policia italiane ka m
Po drejtohej nga një vajzë, makina shkrumbohet nga flakët mes rrugës Një ngjarje e rëndë që mund të kishte përfunduar në tragjedi ka ndodhur tek Mbikalimi i Shkozetit. Burime për albeu.
Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka disa ditë që ndodhet me pushimenë Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin. Ajo ka ndarë me f
Aksident me një të vdekur në Tepelenë Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në orët e para të ditës së mërkurë në Tepelenë. Një makinë q
257 kg kokainë e fshehur në banane i drejtohej tregut Europian Ishte e fshehur në banane, por policia ka arritur të konfiskojë një sasi të konsiderueshme droge. Bëhet fjalë për 257 kg
Flet një prej të lënduarve: Traktori im ndali kamionin që po i drejtohej kafeneve plot me njerëz Njëri nga të lënduarit e aksidentit të tmerrshëm në Gjilan, ka parë të gjithë ngjarjen me sytë e tij, shkruan Albeu.com
Drejtohej nga një grua shtatzënë, makina përplaset me autobuzin Një automjet që drejtohej nga një grua shtatzënë është përfshirë në një aksident aksident rrugor pak çaste më parë në K
Çfarë gafe, topi po i drejtohej rrjetës por ky sulmues i çuditshëm e largon (VIDEO) Në ndeshjen e AEK-ut të Athinës me Asteras Tripolis, ka ndodhur një nga skenat më të pabesueshme të para ndonjëherë.
Aksident i frikshëm mes makinave, humb jetën 21 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në Breshia të Italisë. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një 21 vjeçar nga Shqipëri
Aksidenti i parë në 2018 ndodh në Prrenjas, të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident rrugor ku u përplasën tre automjete, ndodhi më 1 janar të këtij viti të ri në aksin Prrenjas –Qafë Thanë, n
Drejtohej nga një grua, shkatërrohet banda e drogës Shqipëri-Siçili Policia italiane ka arritur godasë dhe shkatërrojë bandat e trafikut të drogës mes Shqipërisë, Puglias e Messinës. M
Goditet grupi i prostitucionit në Itali, si drejtohej nga shqiptarët Një rrjet prostitucioni në Napoli është shkatërruar nga policia italiane, dhe mësohet se drejtuesit e grupit ishin 9 sht
Aksidenti në Kamzë që i mori jetën të miturit drejtohej nga një 15-vjeçar Kanë dalë detaje të reja nga aksidenti i rëndë që ndodhi rreth orës 15:30 në qytetin e Kamzës, pranë rrugës së quajtur “
Ja sa drogë u kap në jahtin që drejtohej nga tre shqiptarë (FOTO LAJM) Tre shqiptarë u kapën kur policia italiane dhe ajo bllokoi nje jaht te mbushur me rreth 4 tone droge. Policia e Shtetit
163 kg marijuanë në makinë, arrestohet greku në Kapshticë Policia ka kapur dhe sekuestruar 163 kg marijuanë në kufirin greko –shqiptar. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
DETAJET/ Makina ku humbi jetën Kamela drejtohej nga i fejuari (FOTO LAJM) Ata kishin një vit të fejuar por një pakujdesi e sotmja gjatë drejtimit të makinës, ia ka ndërprerë ëndrrën në mes.