999 rezultate për

drejtimin

ZYRTARE/ Skënder Gega merr drejtimin e Kukësit Skënder Gega është zyrtarisht trajner i Kukësi. Vetëm pak orë pas njoftimit për ndarjen me Orges Shehin, klubi verilindo
Javi Garcia merr drejtimin e skuadrës së njohur në La Liga Javi Garcia ka arritur një marrëveshje të parakohshme për të qenë trajner i Valencias prej sezonit të ardhshëm. 50
ZYRTARE/ Pellegrini merr drejtimin e skuadrës së La Liga Trajneri kilian do të marrë drejtimin e skuadrës spanjolle, Real Betis. Lajmi është bërë zyrtare në faqen zyrtare të
Allegri pranë rikthimit, mund të marrë drejtimin e super skuadrës gjermane Trajneri italian, Massimiliano Allegri, mund të befasojë me përzgjedhjen e skuadrës së re. Derisa çdo ditë është folu
Miku i bandës së Habilajve? Berisha zbulon kush nga 4 kandidatët merr drejtimin e BKH Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se është paracaktuar emri i personit që do të drejtojë Byronë Kombëtare të Hetimit
E BUJSHME/ Ilir Daja merr drejtimin e skuadrës shqiptare? Në Maqedoninë e Veriut, nuk kanë dyshime! Ilir Daja do të jetë trajner i ri i Shkëndijës së Tetovës, që do të zëvendësoj
Messi si kurrë më parë nën drejtimin e Setien (FOTO LAJM) Lionel Messi përfundoi edhe një ndeshje pa shënuar të shtunën pasi Barcelona barazoi te Celta Vigo. Shqetësimi rritet
Lokomotiva nën drejtimin e shqiptarëve, klubi kroat poston foton e "bandës" Lokomotiva e Zagrebit vazhdon të jetë e varur nga shqiptarët. Edhe në ndeshjen e djeshme ku kroatët triumfuan me rez
Kush është 30 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Hot i Ri në Shkodër ku humbi jetën një 30 vjeçar. Mësoh
Pasi i mori drejtimin e grupit, Murrizi kërkon vendin e Hajdarit në Komisionin e Reformës? Pas shkarkimit nga kreu i grupit parlamentar opozitar Rudina Hajdarin, deputeti Myslym Murrizi kërkon dhe zëvendësimin e
Qeveri teknike me Bashën? Rama: T'i marrin të gjitha, vetëm drejtimin jo! "Pse duhet të përsërisim një gjë që është bërë dhe nuk ka dhënë rezultat në lehtësimin e dhimbjes së humbjes dhe duhet t
Ilda Bejleri krah Ardit Gjebreas, çfarë fshihet pas kësaj fotoje (FOTO LAJM) Muajt që lamë pas e pamë bukuroshen e programeve sportive, Ilda Bejleri nën drejtimin e ‘Procesi Sportiv’ krah Edi Manus
Trajneri i njohur kërkon të marrë drejtimin e Milanit Ka raporte që ish mesfushori Mark van Bommel po kërkon të marrë drejtimin e Milanit. 43 vjeçari holandet është aktual
Hasi i gatshëm të marrë drejtimin e Kosovës Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi, nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një të ardhme të marrë drejtimin
Një shqiptar merr drejtimin e klubit më të suksesshëm në Zvicër Shqiprim Berisha është “njeriu i fortë” i ri te klubi që mbanë rekordin për tituj të kampionit në Zvicër. Kështu ka s
Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e
Walter Zenga merr drejtimin e skuadrës së Serie A, zëvendëson Maran Ndryshim në pankinë te Cagliari. Pasi ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran, skuadra sarde ka zgjedhur edhe teknikun e ri
E konfirmon vetë Allegri, në shtator kthehet në drejtimin e një skuadre Që nga largimi nga stolit i Juventusit në fund të sezonit të kaluar, Masimiliano Alegri është i papunë dhe vazhdon të sh
Tre emrat që synojnë drejtimin e Universitetit të Tiranës Ashtu siç urdhëroi ministrja e Arsimit në nisjen e procesit zgjedhor për drejtuesit në universitete, fiks dy muaj përpar
ZYRTARE/ De Biaggo merr drejtimin e skuadrës së Serie A Pas shkarkimit të Leonardo Semplici Spal ka emwruar menjwherw trajnerin e ri, Luigi Di Biagio. Semplici ishte nw stol