999 rezultate për

drejtesia

Arrestohet në Tiranë 54 vjeçari i kërkuar nga drejtësia italiane Një 54-vjeçar është arrestuar në Tiranë me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në bazë të informacioneve të siguruara në
Rama premtim familjarëve të Klodianit: Drejtësia do të vendoset në vend Kryeministri Edi Rama, ministrja Elisa Spiropali dhe deputeti i zonës, socialisti Ulsi Manja kanë shkuar te familja Rash
Arrestohet në Kavajë 36 vjeçari i shumëkërkuar nga drejtësia italiane 36-vjeçari, Ardian Rrugeja (Driza) është arrestuar nga ana e Policisë së Kavajës, pasi ishte shpallur në kërkim nga Ital
Kapet në Tiranë i riu i shumëkërkuar nga drejtësia austriake Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin e koduar "Koordinimi" duke arrestuar në Tiranë një të ri kërkuar nga autorit
Akuzohen për vrasje, Meta del në mbrojtje të Thaçit dhe Veselit Presidenti i vendit Ilir Meta, i ka dalë në mbrojtje homologut Thaçi dhe Kadri Veselit lidhur me aktakuzat për vrasje.
U ekzekutua mes natës: 1 vrasje e 2 plagosje, si viktima ngriti biznese mes Tiranës dhe pse në kërkim? Një atentat mafioz ka ndodhur në Tiranë rreth një orë më parë ku është ekzekutuar me armë zjarri, dyshohet silenciator,
Arrestohet shkodrani i rrezikshëm që kërkohej nga drejtësia Amerikane Ka rënë në pranga një shtetas shqiptar i cili ishte në kërkim ndërkombëtar nga drejtësia amerikane. Në njoftimin për
Djali i 65 vjeçarit që p*rdhunoi të miturën: Kërkoj nga drejtësia që ta dënojë Detaje të reja janë zbardhur nga përdhunimi i 15-vjeçares në Babrru, 65-vjeçari Abaz Doku dhe tre të rinj. Veprimin e
Budina: Nëse nuk ka reagim nga drejtësia do ta pengojmë me forcë projektin Regjizori Robert Budina, nga foltorja e protestës për shembjen e Teatrit, u shpreh drejtësia të zbardhë krimin e terrori
E kërkonte drejtësia italiane, kapet shkodrani me dy identitete Policia e Shkodrës ka finalizuar operacioni policor i koduar “Trushi” duke arrestuar një person, i dënuar nga drejtësia
Ish-ministri: Rama u tërhoq nga gjyqi me gazetën "Bild" Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka sulmuar ashpër në një postim në Facebook kryeministrin Edi Rama teksa shkruan
"TURP", presidenca reagon pas konferencës së Prokurorisë: Padrejtësia ka arritur majat Pas deklaratës së ministres së Drejtësisë në konferencën e Prokurorisë, ka reaguar dhe presidenca. Zëdhënësi i President
Dy gra të vrara nga burrat në 24 orë, psikologia: Si fjeti mbrëmë ministrja e Drejtësisë? Psikologia Jeta Dedja, në një shënim të gjatë lidhur mbi dy ngjarjet e fundit me viktima gratë, bën me faj Ministrinë e
Ministrja e Ramës i përgjigjet flakë Metës: Jam gati, drejtësia të veprojë! Ditën e sotme Presidenti Meta ka depozituar në SPAK padinë për ministren Etilda Gjonaj dhe dy zyrtarë të tjerë. Vetë
"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
"Nuk jap dorëheqjen", kryebashkiaku Alla: E ka në dorë drejtësia! Pasditën e sotme në SPAK po jepte dëshminë e tij kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla. Burime nga organi i akuzës bëj
PERLË/ Videon ia publikoi Artan Hoxha, por shikoni kë do padisë Lefter Alla Lefter Alla ka njoftuar se do të depozitojë padi penale për publikimin e videos nga Artan Hoxha në Abc Neës duke konsumu
E ëma dhunonte barbarisht vajzën e saj, flet njerku: Drejtësia u vu në vend Vajza 13-vjeçare e dhunuar sistematikisht nga nëna e saj është strehuar te të afërmit në një qytet tjetër. Dy ditë pa
Basha: Drejtësia dhe SPAK janë tmerri i Edi Ramës Lulzim Basha gjatë një komunikimi për mediat, ka sulmuar KED-në, e cila sipas tij është përhapur si ”infeksion në të gji
"Drejtësia e nevojshme pas luftërave në ish-Jugosllavi" Zbardhja e drejtësisë po konsiderohet e nevojshme në transicionin pas luftërave në ish-Jugosllavi për të zbuluar të vërt