999 rezultate për

drejt

Një hap përpara në karrierë, Milot Rashica drejt Premier League Aston Villa do të tentojë sërish sulmuesin Milot Rashica. Shqiptari i Kosovës qëndroi sërish te Werder Bremen, pasi
Përplasen dy makina në aksin Milot-Rrëshen, vdes në rrugë e moshuara Një aksident i rëndë me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksion Milot-Rreshen. Në aksin rrugor Milot-Rrëshen
I infektuar me Covid-19 fluturoi drejt Turqisë, Gega: Mesazhet tuaja më kanë mbushur zemrën (FOTO LAJM) Trajneri i Kukësit, Skënder Gega ditë më parë u infektua me koronavirus, teksa gjatë mëngjesit të djeshëm ai fluturoi dr
Ndahet nga jeta ish-drejtuesi i lartë i Flotës tregtare Ish-drejtuesi i FLD dhe Flotës Tregtare Petrit Myftiu është ndarë nga jeta. Lajmin e ka bërë me dije ish-zëvendëskoma
Revolucioni Portokalli: Dita e lirisë dhe dinjitetit, dëshira për të kërkuar të drejtën e fjalës Nga Marina Kerceli: Revolucioni portokalli ose i ashtuquajturi" revolucioni me ngjyra", nuk ishte gjë tjetër
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Aksident tragjik në Pukë, humb jetën zyrtari i njohur shkodran Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pukë ku ka humbur jetën një zyrtar shkodran, drejtori i Inspektoriatit të pyjeve në S
Udhëtimi drejt Malit të Zi, rregullat e reja që duhet të dini Qytetarët shqiptarë, të cilët udhëtojnë drejt Malit të Zi janë njoftuar për rregullat e reja për kalimin drejt vendit fq
Aksident i rëndë në Fushë-Arrëz, 2 të plagosurit dërgohen me helikopter drejt Traumës Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fushë-Arrëz, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Mësohet se dy t
Pozitiv me COVID, trajneri Skënder Gega niset urgjent drejt Turqisë Trajneri i Kukësit, Skënder Gega i cili ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është nisur me urgjencë drejt Turqisë. Prej
Shqiptari thyen traun e doganës në Kakavijë dhe kalon drejt Greqisë Ai shtypi gazin dhe theu shufrat metalike të kontrollit të trafikut në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. I vendos
Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
Ylli i Milanit drejt Juventusit? Kjo foto ngre dyshime të mëdha (FOTO LAJM) Një foto ka ndezur imagjinatën e tifozëve së fundmit sa i përket karrierës së Hakan Calhanoglu. E ardhmja e tij ka shumë
U përfol për kalim në Serie A, Reali drejton Marianon drejt ekipit anglez Real Madridi e ka ofruar sulmuesin Mariano Diaz, të skuadra angleze West Ham në formë huazimi gjatë janarit me mundësi b
Anglia drejt fundit të shtetrrethimit, Boris Johnson njofton rregullat e reja Shtetrrethimi i vendosur në Angli në fillim të nëntorit mesa duket do të përfundojë në 2 dhjetor, ashtu siç ishte planif
Mbyllet Kakavija, Drejtoria e Kufirit jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët Drejtoria e Kufirit dhe Migracioni në Gjirokastër ka bërë me dije se duke filluar nga ora 07:00 e ditës së nesërme dhe d
"Duhet të shpërthejë zjarri tek të gjithë", si Conte motivoi Interin drejt suksesit Interi arriti të bëjë një përmbysje të çmendur përballë Torinos. Në momentin kur ishin në rezultatin 0-2 në favor të
Njoftim i rëndësishëm për qytetarët që udhëtojnë nga Shqipëria drejt vendit fqinj Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Shkodër ka njoftuar se qytetarët që duan të lëvizin nga sot në drejtim të Ma
Eriksen po kalon orët e fundit te Interi, drejtori sportiv: Do vendosim në javët e ardhshme Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar se në janar mesfushori Christian Eriksen mund të largohet nga
Festoi ditëlindjen në kohë koronavirusi: Gjobitet Bes Kallaku, të ftuarit dhe pronari i lokalit Vijojnë ndëshkimet për personat të cilët shkelin rregullat e vendosura me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirus