E FUNDIT/ Sërish rritje e ndjeshme e të të infektuarve, 21 raste në 24 orë
999 rezultate për

dredh

Skeptikë dhe dredharakë, këto janë shenjat më cinike të horoskopit Dashi Njerëzit që i përkasin shenjës së Dashit janë më cinikë ndaj njerëzve që pretendojnë se janë të drejtpërdrejtë
A u ndëshkua Maqedonia për fajin e Shqipërisë, Pendarovski "e dredh" I pyetur në mënyrë direkte nga gazetarët, nëse Shqipëria ka ‘ndëshkuar’ Maqedoninë, për çeljen e negociatave, dhe a do t
Biznesmeni gay kapet sërish me Gjuzin: Zemër nuk ta dredh më (VIDEO) Elton Ilirjani nuk ndalet së ‘ngacmuari’, deputetin e opozitës së re Kujtim Gjuzin. Në një postim të fundit në Facebo
Rrahën dy policë gjatë aksionit, arrestohen 4 persona Katër të rinjtë qe u arrestuan dy dite me pare pasi dhunuan punonjësit e Policisë ne Vlore, nuk kishin lejuar qe nje pre
Si ia ka "dredhur" drejtësisë prej 15 vitesh i "forti i Myslym Shyrit" Ndër vite, drejtësia është treguar bujare me Gjergji Cukalin. Kështu, në vitin 2012, gjykimi i shkurtuar i uli në 1 vit
Me forma të bukura dhe e dredh trupin, kjo është e dashura e Putin (FOTO LAJM) Alina Kabayeva, 35 vjeçare nga Moska, dhe fituese e medaljes së artë në gjimnastikë, është e dashura e presidentit të Ru
Rama "dredhon" me përgjigjet, studentët e Politeknikut shpërthejnë në protesta (VIDEO) Edi Rama, pasditen e sotme po zhvillon një takim me studentët e Univeristetit Politeknik. Fjalën në fillim e ka marr
United ia dredh Juves për Martialin Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, drejtuesit e Unitedit janë bindur për humbjen e Martialit dhe tashmë janë d
Wanda ia dredh Icardit me Brozoviç? Mesfushori i Interit tregon gjithçka Mediat italiane shpërthyen me tituj bombastikë disa ditë më parë mbi një lidhje të mundshme të bashkëshortes së Mauro Ic
Basha “kërcënon” Ramën me shprehjen e Papa Franceskut: Dredharak! Kryeministri Edi Rama mori fjalën në Kuvend ku foli për buxhetin 2018. Por në fund të fjalës së tij duke marrë paras
Rama bën për “ujë të ftohtë” policinë: Shefat dredhin zinxhirin e pinë raki… Kryeministri Edi Rama sot gjendet në qytetin e Vlorës ku ka mbledhur në një takim ministrat. Me tone të ashpra, Rama
Tri karbohidratet e shëndetshme për persona me diabet Kur njerëzit e përmendin fjalën “karbohidrate”, shumicës u shkon mendja te sheqeri. Por kjo është vetëm gjysma e histori
Roma i ul kokën Leicesterit, por në fund ia dredh Mahrez Leicester nuk do të vërë një çmim për Riyad Mahrez, duke lënë Romën dhe çdo pretendent tjetër potencial që të mundohet e
Sëmundjet qe i parandalojnë dredhëzat Dredhëzat jo vetëm që janë të ëmbla dhe të lëngshme, por ato mund të bëjnë edhe mrekulli për shëndetin tuaj. Dredhëzat,
Mustafa: PDK-ja rikonfirmoi se është parti e dredhive Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa, ka thënë se Partia Demokratike e Kosovës rikonfirmoi edhe një herë se është parti e
Gafë apo dredhi e policit? Ja skandali që fshihet pas arrestimit të "fakirit" në Elbasan (VIDEO) Arjet Jança, nënoficeri i policisë që u bë protagonist në video teksa dhunoi dhe prangosi një burrë në mes të qytetit tw
E akuzoi për dhunë, ish-gruaja: Mashtrues, ma ke “dredhur” tërë jetën! Një histori e pazakontë po zhvillohet në “Emisionin me zemër të hapur” në News 24. Durrsaku Zabit Tota deklaroi live se
Trump fillon "ta dredhë", jep sinjale se mund të mos pranojë zgjedhjet Në intervistat e shumta që ka dhënë gjatë ditës së sotme Trump nuk ka dhën një përgjogje të saktë nëse do të pranojë rez
Djali që e "dredh" te Çani, këtë kërcim që bën e quan art (VIDEO) Djali i quajtur Leonard Kika, që shkurt njihet si Leo ka qenë mbrëmë i ftuar te Arian Çani për të performuar një kërcim
Lum ofezash ndaj opozitës, ja si e "dredh" Rama Rama është tërhequr nga fjalët fyese që i drejtoi grupit parlamentar demokrat, duke i quajtur “një tufë ku deputetët rre