999 rezultate për

dream

Në moshën 34-vjeçare, koronavirusi i merr jetën këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Ish-anëtari i grupit “Dream Street” ka ndërruar jetë në moshën 34-vjeçare. TMZ konfirmon se shkak për vdekjen e këngëtar
Shteti mbyll sytë! Biznesmeni Lul Morina, ndërtim pa leje në Dhërmi (FOTO LAJM) Biznesmeni Julian Morina, pronar në dy komplekse turistike në Dhërmi, duket se nuk mund t’i shpëtojë tendencës për të nd
Helikopter, hidroplan dhe pishinë, të gjitha në jahtin superluksoz(FOTO LAJM) Jahti më luksoz në botë do të krijohet së shpejti nga kompania norvegjeze e lundrimit “SeaDream Yacht Club”. Mega jah
Super atmosferë nga 'Dardanët' në ndeshjen kundër Bullgarisë (FOTO & VIDEO) Tifogrupi ‘Dardanët’ kanë përgatitur një koreografi shumë të bukur për ndeshjen Kosovë – Bullgari. Futbollistet janë
Piratonin programe televizive, arrestohen 3 persona Policia ka vënë në pranga 3 persona pasi piratonin aparate televizive. Mësohet se në kuadër të këtij operacioni janë
Kjo gjë fshihet pas fotos 20-vjeçare të “The Dreams'' Pak kohë më parë qarkulloi në media një foto 20-vjeçare. Ishte baritoni Gëzim Myshketa, një prej shokëve të ngushtë të F
Avioni privat VIP më i madh në botë, vjen me çmim marramendës (FOTTO LAJM) Mirë se vini në avionin më të madh privat në botë që keni parë ndonjëherë - VVIP Dreamliner B787. Ky avion përmban nj
Google do të mbështesë 11 celularë me Daydream VR Por kjo mund të jetë gati të ndryshojë, në pak muaj. Duke folur gjatë prezantimit të fitimeve për kompaninë Alphabet, ko
Google do të mbështesë 11 telefona me Daydream VR Të thuash që platforma e Google-it për realitetin virtual është ende një përpjekje inovative, do të ishte një nënvlerës
Daydreamer VR së shpejti realitet Në konferencën e I / O të Google këtë të mërkurë, Google njoftoi se është duke u bashkuar me dy prodhues të pajisjeve pë
Avioni privat më luksoz në botë (FOTO LAJM) Mirë se vini në avionin më të madh dhe më luksoz në botë. Tani ju dhe 39 miqtë tuaj më të afërt mund të udhëtoni në des
"Dream Team" i Napoli-Inter, nuk mungon as Hysaj (FOTO LAJM) Kur jemi pak dite larg super-ndeshjes se Serie A mes Napolit dhe Interit, Corriere dello Sport ka bere nje perzgjedhje m
Ekskluzive/ Nga Thethi në Hollivud, Praq Rado një yll në ngritje (FOTO LAJM) Aktor lind apo bëhesh? Secili prej nesh do të përgjigjej në forma të ndryshme, por në rastin konkret, ku protagonist ësh
Rama selfie me "basket dream team" (FOTO-LAJM) Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmë në darkën e yjeve të kombëtares kuqezi të basketbollit të gjeneratave të viteve '65 -
Rama: We won't give up on European dream Prime Minister Edi Rama met today with the Bundestag delegation chaired by its vice speaker Johannes Singhammer. Rama
Vodafone dhuron 5 makina Fiat 500 për 5 fituesit e parë të shorteut Vodafone My Dream Pasditen e djeshme Lulishtja e Vëllezërve Frashëri u kthye në një festë të vërtetë me muzikë e lojra për të festuar real
Gjosha: EU is not a far dream An event was held today in the Bulevard "Deshmoret e Kombit", which was attended by the Minister of Integration Klajda G
"Dream Team", një PSG sheikësh (FOTO LAJM) Ashtu siç ka ndodhur edhe gjatë merkatove të fundit edhe gjatë kësaj të janarit një prej klubeve më aktive pritet të jet
Obama: Veshët e mi frymëzuan Shrek-un (FOTO LAJM) "Do të më pëlqente të punoja këtu. Kam bërë kërkesë. I vetmi shqetësim që kam është se këtu dritat në zyra janë të ulëta
Kosova "Dream Team" (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e futbollit e Kosovës nuk mund të zhvillojë ndeshje ndërkombëtare pasi Federata e Futbollit të Kosovës nuk