E FUNDIT/ 11 të arrestuar, policia shkatërron grupin e Bajrajve në Shkodër
999 rezultate për

drastike

Rritje drastike, kjo është vlera e aksioneve e Juventusit Juventusi ka arritur edhe njëherë rritje në tregun e aksioneve, duke shkëmbyer aksionë në vlerë 1.343 miliardë dollarë,
Ruani fëmijët! Ulje drastike temperaturash, si do të jetë moti në vijim Java ka nisur me reshje në një pjesë të mirë të vendit duke ulur ndjeshëm edhe temperaturat, ndërkohë qytetarët nuk duhe
Ulen në mënyrë drastike çmimet e ilaçeve kundër kancerit, fillon nga shtatori Administrata Shtetërore e Sigurimeve Shëndetësore e Kinës ka ulur çmimet e prokurimit për 14 ilaçe kundër kancerit, duke
Eni Çobani ndryshon look në mënyrë drastike. Juristja ka një mesazh (FOTO LAJM) Juristja e njohur Eni Çobani ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë një detaj nga jeta e saj private. Ajo ka publikuar
"NIKE" bën ulje drastike! Mashtrimi po që shpërndahet si virus dhe po djeg shumë shqiptarë (FOTO LAJM) Një mashtrim i mirëfilltë është duke u shpërndarë gjerësisht tashmë në rrjetet sociale duke "peshkuar" jo pak persona br
Real Madrid në krizë, rrezikon rënje drastike Nuk ka pasur asnjë klub më të suksesshëm se sa Real Madrid pasi ata sezonin e fundit kanë fituar për të trembëdhjetën he
Pakt me "djallin"? VIP-at shqiptarë që humbën peshë në mënyrë drastike Në qoftë se keni shtuar kilogramë mos e vrisni mendjen pasi vipat tanë na kanë dëshmuar se ato mund ti humbisni mjaft le
Para dhe pas “kredisë”, ndryshimet drastike të VIP-eve shqiptare (FOTO LAJM) Duket se po të rikthehemi para shumë viteve, vajzat e showbizit tonë gati nuk njihen. Ato tashmë janë të suksesshme
Jo pa shkak, pse ndryshimet drastike të këtyre njerëzve pushtuan rrjetin? (FOTO LAJM) Dihet që ndryshimet në jetën e një njeriu vijnë si për të mirë, si për të keq. Ama rastet kur ndryshimet janë të mira
Euro gjen karar vetëm për sot, ekspertët i tremben një tjetër rënieje drastike Kursi i kembimit duket se është stabilizuar gjatë ditës së sotme, pas luhatjve te forta në tregun vendas. Sipas kursit z
Aktorët paralajmërojnë masa drastike: Do të uzurpojmë teatrin! Aktorët e teatrit Kombëtar sot kanë paralajmëruar qeverinë Rama për trazira si dhe do të uzurpojnë teatrin. Një përf
Çfarë ke bërë Enca?! Zbulohen ndryshimet drastike (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në showbizin shqiptar. Për më shumë se për talentin dhe këngët
Eleni rrëfen vështirësitë: Humba peshë në mënyrë drastike Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ka rrëfyer vështirësitë e pjesmarrjes në Eurovizion. “Përveç këngës
Facebook merr masa drastike, fshihen 583 milion adresa të rreme Platforma Facebook ka zbuluar vetëm pak kohë më parë standardet, të cilat nëse shkelen do ju bllokojnë profilin. Dhe
Nga natyralë në të frikshëm, ndryshimet drastike të VIP-ave (FOTO LAJM) Për të qenë i famshëm sot nuk duhet domosdoshmërisht të keni një talent. Duke parë se sa shumë vëmendje tërheq pamja
Këta janë vipat shqiptarë që humbën peshë në mënyrë drastike (FOTO LAJM) Në qoftë se keni shtuar kilogramë mos e vrisni mendjen pasi vipat tanë na kanë dëshmuar se ato mund ti humbisni mjaft le
Armina humb peshë në mënyrë drastike, publikon imazhet shqetësuese (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Masa drastike ndaj tifozëve, klubi përjashton përjetësisht problematikët Shumë tifozë të West Ham, zbritën në fushë në ndeshjen ndaj Burnley, në takimin e datës 10 mars, duke protestuar për gje
Këngëtarja shqiptare ndryshime drastike (FOTO LAJM) Prej 13 vitesh këngëtarja na u shfaq me flokë ''rasta'', por duket se tani kishte ardhur koha për të ndryshuar. Ajo ka v
Ulje drastike temperaturash, ky është moti për sot Moti dominohet nga kthjellimet në të gjithë territorin, përjashtuar ekstremin verior ku do të ketë vranësira lokale.