999 rezultate për

doza

Po shkëmbenin "mallin", policia i prish momentin dy personave në Fier Policia ka kapur në flagrancë një person teksa i shiste "mall" dikujt tjetër në Fier. Operacioni antidrogë i koduar “
400 milionë doza: 4 vende të BE nënshkruajnë kontratë për vaksinën ndaj COVID-19 Ministri italian i Shëndetësisë ka zbuluar se Franca, Gjermania, Holanda dhe vendi i tij kanë nënshkruar një kontratë m
Vazhdon me doza të larta dashuria mes Marta Diaz dhe yllit të Realit të huazuar te Sevilla (FOTO LAJM) Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes Youtuber-it dhe njëkohësisht blogeres Marta Diaz me anësorin
Këngëtarja e famshme në zi, humb të birin 21-vjeçarë nga mbidoza (FOTO LAJM) Melissa Etheridge, këngëtarja e njohur amerikane po kalin periudhën më të trishtë të jetës së saj, pasi i biri 21 vjeçar
Kujdes me vitaminën D, kjo është sasia që duhet të merrni Hulumtuesit e Universitetit në Varshavë konfirmojnë simptomat e toksicitetit me vitaminën D Në të vërtetë, toksicitet
Shpërndanin "të bardhë" me makinë, si u shkatërrua grupi në Durrës Një grup i shpërndarjeve të kokainës është vënë në pranga në Durrës. Gjatë kontrollit në banesën e shtetasit D. M.,
Doza heroinë, armë dhe para: Si u kap 52 vjeçari Një 52 vjecar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai u kap në Gramsh dh
Zbulohet skema e shpërndarjes në shtetrrethim: Kapen tre persona, mes tyre një grua Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona të cilët shpërndanin droga të forta. Policia ka sekuestruar rreth 0.5
Mijëra euro dhe "të bardhë", e pëson keq 43 vjeçari në Durrës Një 43 vjecar ka përfunduan në prangat e policisë pasi akuzohet për mbajtje dhe shpërndarje të lëndëve narkotike. Gja
Armë, "bar" dhe municione, mes tre të arrestuarve edhe një grua Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durresit pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje
Kapet vajza në Durrës, çfarë i gjeti Policia Një 21 vjeçare është vënë në pranga në Durrës. E reja është arrestuar nga policia pasi akuzohet për shpërndarje së droga
Shpërndante mall nëpër Tiranë, "Shqiponjat" i vihen pas 22 vjeçarit Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Vihet në pranga një s
"Bar" dhe prostitucion, si doli zbuluar çifti i të rinjve në Berat Policia e Beratiti ka arrestuar një 25 vjeçare, R. D ndërsa është proceduar në gjendje të lirë M.D 24 vjeç i cili e shoq
I ndaluan teksa lëviznin me makinë, policia "fundos" dy vëllezërit Dy vëllezër janë vënë në pranga nga Policia pasi shpërndanin në doza të vogla droga të forta. Policia ka sekuestruar
Kapen me doza "bari", pranga dy të rinjve në Vlorë Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës pas janë kapur me doza kanabisi. Në pranga kanë rënë: E.K.
Furnizonte me "bar" lagjet e Tiranës, kapet 25 vjeçari Policia e Tiranës ka goditet nga një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Arrestohet në
A duhet të përdorni aspirinë, mësoni efektet pozitive dhe negative Aspirina përdoret zakonisht si lehtësues dhimbjesh të vogla dhe për reduktimin e temperaturës. Është gjithashtu një ilaç
Euro, lekë dhe të “bardhë”, kapen dy të rinjtë në dy operacione Policia ka arrestuar ditwn e sotme dy të rinj të cilët shpërndanin lëndë narkotike. Ndërkohë 42 doza me lëndë narko
Shpërndante "bar jeshil", kapet "furnitori" në Tiranë Policia e Tiranës ka kapur një 25 vjeccar i cili shpërndante lëndë narkotike në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në krye
Zbulohen sekretet e errëta të Eminem, si desh vdiq nga mbidoza Të vërteta të tjera kanë dalë në dritë nga jeta e Eminem. Reperi i famshëm gati vdiq nga mbidoza para se të ndihmohej