999 rezultate për

dosjet

Dosjet e Speciales: Thaçi kërkon të mos publikohen Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se rrjedhja e informatave të klasifikuar mund të shkojnë në dëm të të pandehurve potenc
Skandali me dosjet e Speciales, Organizata e Veteranëve konferencë të jashtëzakonshme në media Organizata e Veteranëve ka njoftuar se sot do të mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media. “Ju njoftojmë se
Vrasje gjakftohta dhe arratisje: Dosjet kriminale ku përmendet Dritan Rexhepi, koka e kartelit të drogës Dritan Rexhepi dyshohet të jetë kreu i organizatës që u godit dje nga Europol. Rexhepi dyshohet se ka organizuar dërg
Dosjet e Gjykatës Speciale në duart e OVL-UÇK Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati ka thënë se dokumentet e
Skandali me dosjet e Speciale, detaje të reja Dëshmitarët potencialë të proceseve gjyqësore ndaj ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mund të ndjehen të
Dobruna: "Dosjet" s’kanë rrjedhur nga Specialja, lidhem me kokë se janë nga Serbia Ish Kryetari i Gjykatës Ushtarake të UCK-së, Sokol Dobruna, ka thënë se është habitur kur ka parë gjithë rastin rreth pu
Eurodeputeti kritika për drejtësinë në Shqipëri: ǒështë bërë me dosjet 184 dhe 339? "Dosjet po hetohen prej tre vjetësh por nuk kemi akuza nga prokuroria por vetëm lajme se po pengohet drejtësia..." Në
Kaloi në dorë dosjet e ''nxehta'' të gjyqtarëve e prokurorëve, pezullohet anëtari i KPA-së Është pezulluar nga detyra anetari i KPA-së Luan Daci, për shkak se ndaj tij ka nisur hetimi për falsifikim dokumentesh
Vodhën dosjet e këngëtares, hakerat i kërkojnë Lady Gaga-s 42 milionë dollarë Avokatët e Lady Gagas kanë refuzuar të paguajnë një shumë prej 42 milion dollarësh pasi dosjet e këngëtares u vodhën nga
Avokatë, prokurorë e gjyqtarë: Rihapen dosjet e bujshme ku u ekzekutuan njerëz të drejtësisë Rastet e atentateve ndaj personave dhe botës së drejtësisë janë bërë bërë gjithnjë e më të shpeshta. Viktor Haxhia, n
Dosjet bëhen publike, Bartomeu pagoi njerëz për të sulmuar yjet dhe legjendat e Barcelonës? (FOTO LAJM) Barcelona ishte në qendër të një skandali ditën e hënë kur dolën disa raporte ku pretendohej se prisidenti i Bertomeu ki
SPAK kthen pas dosjet e para të OFL-së: Plotësojini, kanë mangësi! SPAK ka kthyer pas dosjet e para të Operacionit Forca e Ligjit për plotësim faktesh; raportoi gazetarja Anila Hoxha.
Ahmetaj për rindërtimin: Si do përgatiten dosjet e të prekurve nga tërmeti Ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, ditën e sotme prezantoi platformën e aplikimit online për qytetarët që përfitoj
Jep dorëheqjen gjyqtarja e Krimeve të Rënda, dosjet "e nxehta" që kishte në dorë Gjyqtarja e Krimeve të Rënda Liljana Baku ka dhënë dorëheqjen, pa kaluar ende procesin e Vetingut. Mësohet se gjyqtarja
"Po bej një gjë për ato letrat...": A po fshihet një krim i përbindshëm në Durrës? Prokurorët kanë shkuar këto dy ditë në Bashkinë e Durrësit për të marrë dosjet e lejeve të ndërtimit të dhëna gjatë vite
SPAK pritet të hetojë dosjet e "nxehta" të lëna në harresë prej dy dekadash SPAK pritet të nisë hetimet për çështjet më të bujshme që kanë tronditur vendin. Dy prej çështjeve që do të jenë ndër
Dosjet palë, 110 të tilla po presin Kushtetuesen Teksa Kushtetuesja është në pritje të emërimit të anëtarëve, dosjet për tu shqyrtuar në gjykatë janë bërë palë. Sekre
Atentati, Krimet e Rënda marrin në skaner të gjitha dosjet e bregdetit Prokuroria ka marrw nwn hetim atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj, dosjet e gjetura nw mjet si dhe lidhja e t
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
Atentati në Shkozet, hetuesit nxjerrin thesin me dosjet sekrete që mbante prokurori Janë zbardhur pamjet e disa prej dosjeve të gjetura nga grupi hetimor pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbet