999 rezultate për

dosjes

Policia i "çeli" gojën, kush është bashkëpunëtori që fundosi "të fortin" e Myslym Shyrit gjergj cukali është lënë në burg ditën e sotme për vendosjen e lëndës eksplozive në një makinë në Kamzë. Ka qenë një
Digjet makina e deputetit të Vetëvendosjes (FOTO LAJM) Para pak minutash dyshohet se është djegur vetura e deputetit të Vetevendosjes, Mefail Bajqinovci. Rastin e ka konfir
Isa Mustafa pranon humbjen përballë Vetëvendosjes Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se në ditët në vazhdim, partia e
Përfundon seanca e dosjes "184", Gjykata çon 4 të pandehurit në gjykim Ka përfunduar seanca gjyqësore për dosjen 184, në rrethin gjyqësor të Dibrës. Të pandehur janë marrë 4 persona. Bëhet
Shamitë e kuqe të Vetëvendosjes në Prishtinë, reagon Mustafa Diten e diel, Kosova mban zgjedhjet e parakohshme parlametare. Ndërkohë që Vetëvendosja, ka lidhur shami të kuqe në Pris
Albin Kurti bashkëbisedim me qytetarë: S'kemi nevojë për koalicion (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, sonte ka zhvilluar një bashkëbisedim në rrjetin social
KQZ i heq shpresën Vetëvendosjes: Votat që do të hidhen për Albin Kurtin nuk do të numërohen Sipas një sqarimi të Komisionit Qendror Zgjedhor, nëse votohen numrat e kandidatëve që nuk janë certifikuar, ato vota nu
Përkrahësi i Vetëvendosjes shëtit nëpër rrugë me makinën e çuditshme dhe një luan Një automjet i çuditshëm në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje, me luan përmbi sillet, nëpër rrugët e Prishtinës. Që
Artan Hoxha zbulon ish-ministrin e Ramës që kërkoi rihapjen e dosjes së 21 Janarit Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga rihapja e hetimeve për ngjarjen e 21 Janarit. Në një intervistë Ho
Zbardhen 7 kërkesat e Policisë për hapjen e dosjes së 21 janarit Policia e Tiranës dorëzoi në Prokurori kërkesën për hapjen e dosjes së hetimeve për “21 janarin”. Një ndër më kryesor
10 vite nga "21 Janari", Artan Hoxha: Rihetimi shpëton varrosjen e dosjes 285 Sot mbushen 10 vite nga 21 janari i 2011-s, kur gjatë një proteste të opozitës së asokohe u vranë në bulevardin ‘Dëshmor
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon? Dosja e vrasjes së Artan Santos në Tiranë, rreth 6 vite më parë është një ndër dosjet e pazbardhura më të bujshme në ven
Zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë: Garojnë 28 subjekte politike Deri të shtunën në mbrëmje (16.01.), subjektet politike në Kosovë kishin afat që të dorëzonin listat e tyre në Komisioni
Këta janë 110 kandidatët e Vetëvendosjes për deputetë Vetëvendosje ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë. Siç shihet në listën e publikuar nga VV, bartës i listës
Vjosa Osmani kandidon në listat e Vetëvendosjes Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë nënshkruar mesditën e sotme marrëveshjen e bashkëpunimit për zgje
Kërkoi shtetësi nga Kosova për t'ju bashkuar Vetëvendosjes? Flet Ditmir Bushati Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka mohuar raportet se po kërkon shtetësi të Kosovës dhe se do t’i b
Fjalët e fundit të biznesmenit fatkeq, kasetat filmike dhe mbyllja përfundimtare e dosjes Rrëmbimi i biznesmenit të njohur Koço Dado në 8 qershor 1998, një nga historitë më të bujshme kriminale ndër vite, e gji
Përgjimet e dosjes së Dibrës: Si i do votat me filmim apo me dëshmitar? (VIDEO) Dosja për shitblerjen e votave në Dibër ka përfunduar në gjykatë, ndërsa seanca paraprake ku gjykata do të vendosë nëse
Kurti jep lajmin: Asambleistja e LDK-së i bashkohet Vetëvendosjes kryetari i partisë, Albin Kurti përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se Asambleistja e Li
"Vjosa Osmani do t'i bashkohet listës së Vetëvendosjes" "Vjosa Osmani do t’i prijë listës së Vetëvendosjes", kështu mendon gazetari Çim Peka, i cili ka dhënë gjykimin e tij në