999 rezultate për

dosjen

Prokuroria ka gati dosjen për vrasjen e 21 vjeçarit Prokuroria themelore publike Shkup parashtroi aktakuzë kundër një personi për vrasjen e 26-vjeçarit Pineta Sekondo – Pin
4 mijë euro për të mbylur dosjen, zbulohen emrat e prokurorëve Një ditë pas publikimit të investigimit nga “Fiks Fare”, ku dy avokatë morën 4 mijë euro në emër të prokurorëve, ka reag
Kandidatja e LDK për kryeministër: Koalicion vetëm me Vetëvendosjen Pavarësisht mospajtimeve, Lidhja Demokratike e Kosovës refuzon të ketë për partner qeverisës çdo parti tjetër politike,
"Vranë Indrit Çelajn, ju tregoj si do të dalë Kusi nga burgu" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një personi, i cili pretendon se është gardian në burgun e Fushë-Krujës
"Erdogani i çon miliardat dhe fabrikat në Serbi, kurse memorialet në Shqipëri" (FOTO LAJM) Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan do të zhvillojë një vizitë në Serbi më datë 29 gusht. Lajmin e ka dhënë portali i n
Serbët heqin flamurin e Kosovës nga Kalaja e Artanës Flamuri shtetëror i Republikës së Kosovës është hequr nga Kalaja e Artanës. Këtë e ka bërë të ditur edhe vetë kryetar
Nëse më ndodh gjë në burg, dosjen e ka nëna ime: Boki 13 i trembet vrasjes? (FOTO LAJM) Gazeta serbe Kurir ka publikuar deklaratën e Bokit 13 para policisë, në ditë kur u arrestuar si i dyshuar kryesor në ras
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
Dha parkimin 15 vjet me koncension, gjykata mbyll dosjen e Shpëtim Gjikës Gjykata pushon çështjen për Shpëtim Gjikën. Gjika akuzohej për koncesionin 15-vjeçar të parkimeve në Vlorë. Gjykata e
Rama reagon ndaj alarmit të Metës për rivendosjen e vizave Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ilir Metës i cili tha pak më parë se heqja e vizave është këm
Rama: Prokurorët shitën dosjen "339" tek opozita (VIDEO) Kryeministri Rama akuzoi prokurorët, sipas tij të frikësuar nga vettingu, për nxjerrje të sekretit hetimor të dosjes 339
Çohu, çohu shpejt! Prela nuk i përgjigjet gazetarëve për Dakon, veprimi i çuditshëm i prokurorit Çohu, çohu shpejt! Ky ishte reagimi i njërit prej prokurorëve të dosjes 339 ndaj Donika Prelës, ndërkohë që gazetarët po
Prela flet pas bombave të "Bild": Çfarë ndodhi me dosjen e bujshme 339, kush nxorri përgjimet Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela ka dalë në një konferencë për shtyp pas nxjerrjes së përgjime
Holanda dorëzon kërkesën për vendosjen e vizave për shqiptarët (FOTO LAJM) Holanda ka dorëzuar sot zyrtarisht në Komisionin Europian projekt rezolutën e miratuar pak kohë më parë në parlament, që
Mbyllen hetimet për dosjen 339, merren të pandehur 12 persona Burime nga Prokuroria për Krime të Rënda bëjnë me dije se janë mbyllur hetimet për dosjen 339 dhe pritet që ditët në vi
Hoxha rrëfen dosjen ku doli edhe emri i Metës, si u zhduk kur erdhi në pushtet Gazetari investigativ Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin "Repolitix" në Report Tv, pëgjimet në dosjen kundër Kastriot
Artan Hoxha: Kam dosjen, Meta kërkoi 200 mijë euro për zgjedhjet e 2009 Gazetari Artan Hoxha ka bërë një akuzë të fortë ndaj presidentit të Republikës, Ilir Meta, i cili, sipas tij, është i pë
Vangjush Dako në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për ‘dosjen 339’ Vangjush Dako, kryetari i Bashkisë së Durrësit, është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur në lid
Zbardhet një pjesë e dosjes greke: Murataj i aftë për të rekrutuar njerëz Detaje interesante po dalin në publik nga dosja e dërguar nga Greqia për Admir Muratajn. Edhe pse nuk foton e shpërndarë
EMRAT/ Si u përgjuan gazetarët për dosjen "Babale" (VIDEO) Gazetarë të shumtë janë përgjuar për dosjen Babale. Sipas Ervin Salianjit në përgjime Alizoti flet që nga drejtori i pol