999 rezultate për

dosje

Vetëvendosje reagon sërish kundër Bashkisë Tiranë: Mos t'i marrë kritikat si personale Kryetari i bordit të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Enis Sulstarova, ra reaguar kundër qëndrimit të Bashkisë së Tira
Të martën nënshkruhet marrëveshja për qeverinë e re Të martën, Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës do ta nënshkruajnë marrëveshjen për formimin e Qeverisë s
Balla irritohet për akuzat ndaj Lulzim Bashës Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taualant Balla ka reaguar pas lajmit se Luzlim Basha është marrë i pand
Tentoi ta "fundosë" me dosjen e Kalimashit, kush është prokurori që mori Bashën të pandehur Çështja e lobimit rus e Partisë Demokratike në SHBA është bërë tashmë një betejë me drejtësinë e cila ditën e sotme me k
Ç'lidhje ka unaza me martesën? Sa herë nga goja e tij del fjala unazë, ekzaltohemi dhe imagjinata na çon vetëm diku: propozim për martesë! A e keni men
Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enj
Atentati, Krimet e Rënda marrin në skaner të gjitha dosjet e bregdetit Prokuroria ka marrw nwn hetim atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj, dosjet e gjetura nw mjet si dhe lidhja e t
Nesër takim, këto janë temat që do t’i diskutojnë LDK e Vetëvendosje Grupet punuese të Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nesër në mesditë vazhdojnë takimet ku do të dis
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar
Thesi plot dosje në makinë, Arta Marku nis hetimet për prokurorin Ndoj Pak ditë më parë në Durrës u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj,i cili u lëndua bashkë me dy miqtë e tij me të ci
Njihuni me deputeten 32-të të Vetëvendosjes Arta Bajralija nga Kamenica është deputetja e 32-të më e votuar e Lëvizjes Vetëvendosje, e cila i bashkëngjitet 31 deput
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
Atentati në Shkozet, hetuesit nxjerrin thesin me dosjet sekrete që mbante prokurori Janë zbardhur pamjet e disa prej dosjeve të gjetura nga grupi hetimor pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbet
Flet nga spitali prokurori: Pse kisha në makinën time dosjen e gjyqtarit Konomi Prokurori Arjan Ndoj pohon se nuk është ndjerë në asnjë çast i kërcënuar me jetë, deri në momentin që emri i tij është l
Pati në dorë dosjen e "21 janarit", jep dorëheqjen gjyqtari i Apelit Në mbledhjen e sotme të KLGJ mes pikave te tjera ne rendin e dites do te shqyrtohet sot edhe kerkesa e gjyqtarit Agim Be
Dje u përplasën, sot takim mes LDK dhe VV Sot pritet të mbahet takimi i radhës mes grupeve punuese të Lëvizje Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës në p
Rrëfimi i Atdhe Arifit: Këto ëndrra kishte Astrit Dehari (VIDEO) Aktivisti i Vetëvendosjes, Atdhe Arifi, në emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në RTV Dukagjini ka rrëfyer për
Mustafa: Nëse nuk pajtohemi me VV, LDK shkon në opozitë Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka folur rreth bisedimeve me Lëvizjen Vetëvendosje për koalicionin e
Kosovë, vendoset mos numërimi i votave nga diaspora Në Kosovë, Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa vendosi sërish që të mos numërohen votat e ardhura nga diaspora ja
Morena Taraku me dosje në prokurori, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e detajeve (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore duke ma