999 rezultate për

dosha

Prifti shtyhet nga skena, pasi tha: "Gratë e shëndosha s’shkojnë në parajsë!" (VIDEO) Një prift brazilian që po jepte predikimet e tij në vend përgjatë një feste u shty nga skena derisa i fliste masës. Ngja
Zbuloni pse meshkujt preferojnë gratë e shëndosha Edhe pse modelet e revistave ata i preferojnë të dobëta, në jetën e vërtetë njerëzit preferojnë ato të kolme e me forma
Ndryshimi drastik në trup, Rudina Dembecaj tregon sfidën e madhe Rudina Dembacaj tashmë e ka deklaruar se ka humbur shumë peshë për të qenë këtu ku është. Brenda një periudhe kohore
VIDEO/ Kodoshat zihen, qeni tento ti... Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin kur dy gjela të bardhë rrihen mes vete. Qeni nuk mund t’i shihte mi
Keni dëgjuar për dietën “Dosha”, regjimi i ri sipas formës së trupit Ti pi ujë, shoqja ha çokollatë dhe në fund je ti ajo që shëndoshesh? Shpjegimi dhe zgjidhja është te dieta Dosha… Sipas
Flisni me veten? Mos u shqetësoni, kështu veprojnë mendjet "e shëndosha" Nëse flisni nganjëherë me veten tuaj, kjo nuk është shenjë e çmendurisë, por sipas shkencëtarëve britanikë nga departame
Djukanovic: Nuk ka stabilitet, pa raporte të shëndosha Beograd - Prishtinë Në një intervistë për gazetën Politika, kryeministri i Mali të Zi, Milo Djukanovic ka deklaruar që Ballkani nuk ka qënë
FMN jep 480 milionë euro kredi për Maqedoninë Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) aprovoi kredinë për Maqedoninë, në shumën e 480 milionë eurove. Maqedonia është vendi i