999 rezultate për

dortmundi

E ardhmja e Sanchos nuk është vendosur ende Ylli i Borrusia Dortmund mw shumw gjasa do tw largohet nw fund tw sezonit me skuadrat e mwdha europianw qw janw gati ta
Dortmundi i Haaland i thellon krizën Werderit të Rashicës (VIDEO) Werder Bremen është mposhtur në shtëpi nga Borussia e Dortmund duke thelluar kështu akoma më shumë krizën. Edhe psë n
Dortmundi kalon në epërsi ndaj Werderit të Rashicës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ja ka dalë të zhbllokoi rezultatin përballë Werderit të Rash
Neymar: Doja të luaja por klubi kishte frikë Sulmuesi brazilian i PSG, Neymar Jr ka folur për situatën e javëve të fundit ku ka qëndruar jashtë fushës, kjo sipas tij
Vetëm 7 minuta zgjat avantazhi i Dortmundit, Neymar barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 7 minuta avantazhi i Dortmundit teksa PSG ka barazuar me Neymar.
E konfirmon Tuchel: Neymar është këtu, do të luajë kundër Dortmundit Neymar është gati, do të zbresë dhe do të luajë në ‘Signal Iduna Park’. Neymar do të jetë në formacion për Paris Sain
Lajme të mira për PSG-në, Neymar gati për Dortmundin Neymar është rikthyer nga dëmtimi vetëm pak ditë para ndeshjes ndaj Dortmund në Champions. Neymar pësoi dëmtim të bri
Nuk humb kohë, Haaland lojtari i muajit në Bundesligë Haaland u transferua nga Salzburg drejt Dortmund vetëm gjatë afatit kalimtuar të janarit dhe menjëherë ka treguar aftësi
Borussia e Dortmund i vendos çmimin Jadon Sanchos Borussia Dortmundi e ka rritur çmimin e kartonit të Jadon Sanchos në 120 milionë stërlina, sipas Don Balonit. Manches
Juve e largoi si të dështuar, Can realizon supergol në debutim (VIDEO) Emre Can e ka nisur me këmbën e mbarë aventurën te Borussia e Dortmundit. Mesfushori realizoi në minutën e 33 nga një
Drejtori i Dortmundit tregon si ja vodhi Juves Haland Drejtori sportiv i Borusias së Dortmundit, Mikael Cork, tregoi në një intervistë për “Sport Bild” skenarin e transferimi
Spektakolar Rashica, gjen golin ndaj Dortmundit (VIDEO Milot Rashica është rikthyer te goli pas shumë kohësh. Sulmuesi kosovar ka shënuar golin 3 përballë dortmundit duke d
Sulmuesi i Dortmundit transferohet në Spanjë Paco Alcacer është rikthyer sërish në La Ligën spanjolle. Edhe pse u përfol për një transferim të mundshëm te Neëcast
Dortmundi konfirmon interesimin për mesfushorin e Juventusit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc ka zbuluar se janë të interesuar për të nënshkruar me mesfushorin gje
Pothuajse zyrtare, Emre Can lojtari më i ri i Dortmundit Emre Can mund të quhet lojtari më i ri i Borussia Dortmund. Gjermanët kanë vendosur të paguajnë 25 milion euro plus b
Avancojnë bisedimet mes Juventusit dhe Dortmundit për Emre Can Borussia e Dortmud nuk ka të ndalur këtë mertkato, pasi siguroi shërbimer e super sulmuesit Haaland, gjermanët synojnë m
Pasi siguroi shërbimet e Haaland, Dortmund synon mesfushorin e Juventusit Pasi transferoi një sulmues shumë të talentuar si Erling Halaand, Borussia e Dortmundit synon të përforcohet në repartin
Augsburg befason Dortmundin (VIDEO) Dortmundi e ka gjetur veten në disavantazh pas minutës së 34 të ndeshjes si mysafir i Agusburg. Vendasit kanë shënuar
Presidenti i Dortmundit - tifozëve: Haalandit do ti duhet kohë Presidenti i Borussia Dortmundit, Reinhard Rauball, i ka paralajmëruar tifozët se yllit të ri të skuadrës, Erling Haalan
Haaland zbulon pse refuzoi United për Dortmundin Erling Haaland ka thënë se plani i Borussia Dormtundit për të ardhmen ndikoi që ai ta zgjedhë klubin e Bundesligës e jo