999 rezultate për

dortmundi

Dortmundi punëson stafin në rrjetin gjerman të supermarketeve Borussia e Dortmundit ka gjetur një zgjidhje ideale për të mos shkurtuar pagat e punonjësve të dyqaneve të klubit apo të
Marrëveshje po, nënshkrim ende jo, Solskjaer vazhdon të ëndërrojë për Sanchon Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer po ëndërron të nënshkruajë me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Jado
Haaland pritet ti bashkohet "galaktikëve" këtë vit Real Madridi është në pozitën më të mirë për të nënshkruar me supertalentin norvegjez, Erling Haaland. Por Borussia D
Liverpool heq dorë nga ylli i Dortmundit Liverpooli duket se ka hequr dorë nga ylli i Dortmundit, Jadon Sancho. Ylli anglez, i cili aktualisht aktivizohet me
Dortmundi "dinak", tenton të nënshkruajë me parametra 0 me mbrojtësin e PSG-së Borussia Dortmund interesohet për mbrojtësin e PSG-së, Thomas Meunier. Sipas ‘La Derniere Heure’, skuadra gjermane ës
Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Ylli i Dortmundit është i hapur për një eksperiencë të re në Serie A Mario Gotze mund ta vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli gjerman i Borussia Dortmund, Gotze, është shprehur i hapur pë
Stadiumi i Borussias së Dortmundit shndërrohet në një spital Covid-19 Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe klubet pritet të pësojnë humbje të mëdha ekonomike, por thuajse të
Ashtu sic kishte njoftuar, Dortmundi nis stërvitje në mënyrë të vëçantë Erling Haaland nuk mund ta fshehte buzëqeshjen me shokët e tij të ekipit Borussia Dortmund derisa u kthyen në fushën e s
Dorëzohet Dortmundi: Sancho mund të largohet nëse dëshiron Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Hans-Joachim Watzke, ka thënë se klubi nuk do ta pengojë Jadon Snahcon, nëse ai d
Dortmundi i paduruar, nesër nis stërvitjen Borussia Dortmund do të kthehet në stërvitje të hënën por do të jetë i kufizuar në grupe prej dy personash ndërsa ata kë
Gotze larg Dortmundit, Milani destinacioni më i mundshëm Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë n
Reali i "fiksuar" pas Haaland, Dortmundi ia bën të qartë shifrën Nuk është Paul Pogba objektivi kryesor i Real Madrid në merkaton e verës. Deklaratat e super menaxherit Mino Raiola p
Ultrasit e Dortmundit bëjnë gjestin e madh në luftën kundër koronavirusit Kur jemi në një situatë të jashtëzakonshme për shkak se koronavirusi ka pushtuar botën, tifozët e Dortmundit kanë bërë n
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
Super PSG, përmbys Dortmundin dhe kalon në çerekfinale (VIDEO) PSG ka bërë mrekullinë duke u kualifikuar në çerekfinale. Skuadra e Tuchel fitoi 2-0 falë dy golave të Neymar dhe Be
Negativ ndaj koronavirusit, Mbappe i gatshëm për Dortmundin Pasditen e djeshme sulmuesi francez Kylian Mbappe iu nënshtrua analizave për të parë në se ishte preku nga koronavirusi,
I huazuar te Dortmundi, Achraf: Nëse më do Reali, unë kthehem I huazuar te Dortmundi, Achraf Hakimi është shprehur se do tu kthente te Reali nësë ato do të kishin nevojë për të dhe d
Haaland optimist: I shënova dy PSG-së, por mund ti shënoj më shumë Ylli i Borussia Dortmundit, Erling Haaland, thotë se përkundër fillimit të mirë të karrierës me klubin e tij të ri, ai e
Deklarata e Haaland "tërbon" Dortmundin: Më pëlqen Ibra që ndryshon skuadrat Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bas