999 rezultate për

dorina

Guxon modelja shqiptare, heq dorë nga fotoshopi e tregon strijat Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Dorina Mema publikon foton, Noizy e akuzon publikisht (FOTO LAJM) Dorina Mema është bodybuilder- ja e parë shqiptare. Ajo ka një trup të formuar e muskuloz që nuk njeh celulit. Ajo k
Aktori i Portokallisë bëhet baba për herë të dytë, publikon çastin emocionues Aktori i Portkallisë Marin Orhanasi dhe bashkëshortja e tij, Dorina janë bërë prindër të një djali. Nëpërmjet një pos
A është Dorina kjo? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Modelja shqiptare pozon nudo në vaskë (FOTO LAJM) Modelja e njohur nga Shqipëria, Dorina Gegiç vjen me fotosesionin më të nxehtë që mund ta bëj një shqiptare. Bukurosh
U gjet e vdekur, mikesha tregon gjendjen e rëndë të Adelajdës Humbja e jetës së gazetares dhe ish-konkurrentes së Big Brother Adelajda Xhamani ka tronditur rëndë miqtë e saj por edhe
A është Dorina kjo? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Modelja shqiptare tregon troç sa paguhet (FOTO LAJM) Modelja shqiptare tregon sa paguhet dhe ngacmimet e djemve Dorina Gegici është, pa dyshim, një nga modelet më të buk
Belen Rodriguez pëlqen fotografinë e modeles shqiptare (FOTO LAJM) Një nga emrat më të rinj të modës por shumë të pëlqyer është padyshim modelja shqiptare Dorina Gegiçi. Ajo ka një num
Kjo është e rëndë! Enca Haxhia ofendon keq Dorina Memën (FOTO LAJM) Enca duron por nuk harron! Pavarësisht se tashmë ka kaluar kohë që nga kohë kur Dorina Mema, kampionia e bodybuilding of
Dorina Mema e pranon haptas: Dua të bëhem femër por burrërinë… Ajo është kampione në bodybuilding dhe ka një trup për tu pasur zili. Modelja Dorina Mema për shkak të trupit shpesh
55-vjeçarja rrëfen si u dhunua nga shefja e PS: Më kapi prej fyti... Është zbardhur dëshmia e militantes së LSI në Ersekë e cila është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nga shefja e bur
“E kam halë në sy dhjamin e saj”/ Ja si i përgjigjet Enca, Dorina Memës Gjatë një interviste, sportistja Dorina Mema, ka “sulmuar” Encën. E pyetur se cili është personazhi që do të donte ta
Fituesja e "Dancing With the Stars" sërish shtatzënë Fituesja e "Dancing with the stars", Dorina Mema, me anë të një postimi në Instagram-in e saj, ka bërë publike shtatzani
Taulanti dhe Dorina nuk janë më bashkë (FOTO LAJM) ​Ata i kishin dhënë fjalën njëri-tjetrit se do të martoheshin. Taulanti ka një tatuazh me emrin e saj në trup, por
Ndahen Taulant Xhaka dhe Dorina Podrimja (FOTO LAJM) Dukej se ishte një nga çiftet më të bukur dhe të lumtur në Zvicër, por lidhja e tyre nuk ka përfunduar në mënyrën siç du
Më pëlqen të bëhem nuse me tradita shqiptare (FOTO) Edhe pse refuzon të tregojë nëse është në lidhje me vëllain e Granit Xhakës, Taulantin, bukuroshja shqiptare që jeton dh
Dorina Podrimja, e gjashta në Mis Zvicra Në një spektakël që ka zgjatur rreth katër orë, e mbajtur në Hallenstadion të Cyrihut, kurorën e Mis Zvicrës e ka fituar
Nëse Dorina fiton "Miss Zvicra" i propozoj për martesë Konkursi i bukurisë "Miss Zvicra" flet shqip. Tri nga 18 kandidatet e këtij evenimenti janë shqiptare nga Kosova: Dorina
Elidona Gjinaj në Facebook: Rrugës për Sarandë.. zoti na e bëftë mbarë rrugën Shumica e vajzave që merrnin pjesë në ekspeditën e organizuar nga universiti i Elbasanit kanë profilet e tyre në Faceboo