999 rezultate për

dorina

Dorina Mema: Për qenin kam harxhuar 1500 euro, do ta çoj me pushime në Tajlandë (FOTO LAJM) Modelja e fitness-it Dorina Mema, e ftuar në “Ftesë në 5”, tha se qeni i saj “Booja”, është si një njeri për të dhe e mb
Dorina Mema tregon pse nuk martohet: Ia kam premtuar vajzës, asnjë mashkull në shtëpi Gjatë intervistës në emisionin "Mos i fol Shoferit" në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse a
"Po më bie të fikët", Dorina Mema në ankth pasi komshiu i saj dyshohet për Covid-19 Modelja e fitnessit, Dorina Mema ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruar se është në ankth për shkak se
"Bëmë mama të të ngjaj", vajza e Dorina Memës bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Dorina Mema është e njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion. Nëse nuk e dini, d
"Maska e koronavirusit" kthehet në trend, përfshihet edhe modelja shqiptare (FOTO LAJM) Koronavirusi, i njohur ndryshe edhe si "nCoV-2019" aktualisht është kthyer në një rrezik që po gllabëron me hapa galopan
Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO) Dorina Mema është e njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion. Nëse nuk e dini, d
"Maska e koronavirusit" kthehet në trend, përfshihet edhe modelja shqiptare (FOTO LAJM) Koronavirusi, i njohur ndryshe edhe si "nCoV-2019" aktualisht është kthyer në një rrezik që po gllabëron me hapa galopan
"Bëmë mama të të ngjaj", vajza e Dorina Memës bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Dorina Mema është e njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion. Nëse nuk e dini, d
Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e firmës elitë për modën në botë (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Dorina Gegiçi ka treguar me anë të një postimi në Instagram se është bërë pjesë e një projekti të rënd
Fitoi gjyqin, por nuk i japin kempin për diabet për 2 vite Kujtim dhe Dorina Qosja nga Elbasani i janë drejtuar emisionit “Stop” në Tv Klan për një problem shëndetësor. Në vitin 2
Makina luksoze dhe biznese në Katar, Dorina Mema tregon si ia doli Dorina Mema ka qenë e ftuar në Ftesë në Pesë, ku ka treguar për më tepër për jetën e saj në Katar dhe si ia doli t'i arr
Sa një shtëpi, Dorina Mema tregon aksesorin më të shtrenjtë që ka (FOTO LAJM) Modelja e fitnessit, Dorina Mema me format e saj trupore frymëzon shpesh vajzat që e ndjekin në rrjete sociale, të nisin
E akuzojnë për eskortë miliarderësh arabë, Dorina Mema: Atje marr leksionet e jetës! Dorina Mema njihet për të thënit e gjërave troç prandaj dhe shkakton debate jo rrallë në emisionet televizive. Sëfu
Milionerët i paguajnë udhëtimet e shtrenjta? Dorina Mema e ka përgjigjen gati Dorina Mema sidomos viteve të fundit, ia ka dalë të tërheqë vëmendjen maksimale me jetën e shtrenjtë dhe udhëtimet në Ar
Divorcohen pas 27 vitesh, Enveri kërkon të ribashkojë familjen Historia që çeli puntatën e gjashtë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Enverit me Dorinën, çiftit nga Fi
Vajza lë Amerikën për të jetuar me nënën e saj (VIDEO) Kur jemi të vegjël ëndërrojmë të rritemi sa më shpejt, më pas rendim të rritemi profesionalisht, vjen koha martohemi, fo
Martohet Dorina Mema: Nuk tregohet bashkëshorti në Shqipëri Gjithçka dinim për jetën private të Dorina Memës ishte se partneri i saj e do atë më shumë se ajo. Këtë e ka thënë vetë,
Dorina ti je? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Dorina Mema provokon hapur: Po më shpërthen fustani Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastik
Natë romantike në Paris, Dorina Mema dhe partneri festuan ditëlindjen në një ditë Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastik