999 rezultate për

doriana

U nda nga jeta pas lindjes pesë vite më parë, sot e kujton shoqja e klasës Sot bëhen 5-vjet që pas ndarjes nga jeta të Dorianës, bashkëshortes së portierit të Partizanit dhe Kombëtares, Alban Hox
Vdekja e bashkëshortes së Alban Hoxhës/ Ja me sa u gjobitën dy mjekët Lidhur me vdekjen e bashkëshortes së Alban Hoxhës, sot është dhënë dënimi për mjekët të cilët akuzohen për mjekim të pak
Gjykata vendos nën sekuestro pallatin 11 katësh në Vlorë Gjykata e Vlorës ka vendosur sekuestron e pallatit 11 katësh në sheshin e Flamurit. Vlorë, gjyqtarja pranoi kërkesën e P