999 rezultate për

dorezimi

Si do të bëhet dorëzimi i valixhes bërthamore nga Trump te Biden? Presidenti Donald Trump nuk do të marrë pjesë të mërkurën në ceremoninë e inaugurimit të pasuesit të tij Joe Biden, por
Zgjedhjet, afati i fundit për dorëzimin e listave të kandidatëve Në Kosovë këtë të shtunë është dhe afati i fundit i partive politike për të dorëzuar listat e tyre me emrat e kandidatëv
Trump rrezikon të shkarkohet para dorëzimit të detyrës? Situata politike në SHBA vijon të mbetet e tensionuar, ndërkohë që kanë mbetur vetëm 10 ditë nga fundi i presidencës së
Avokati i Thaçit kërkon që dorëzimi i dokumenteve të jetë i organizuar Në Hagë është duke u mbajtur seanca e dytë statusore e katër ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të cilët
Më shumë së 80 milion vota me postë, zgjedhjet e çuditshme në SHBA “Mail voting”, mundësia për të votuar për zgjedhjet presidenciale amerikane nëpërmjet një dokumenti të dërguar me postë
Lokalizohet vendi ku fshihet 25 vjeçari që vrau dy kushërinjtë në Malësinë e Madhe Policia e Shkodrës ka lokalizuar vendodhjen e 25-vjeçarit Daniel Pepaj, i cili akuzohet se është autor i vrasjes së dy k
Kim Jong-un urdhëron dorëzimin e qenve shtëpiakë për "mish restorantesh" Kim Jong-un njoftoi se qentë si kafshë shtëpiake janë një "simbol i dekadencës së kapitalizmit" dhe urdhëroi që të gjith
I veshur në të zeza dhe krah avokatit, publikohen pamjet e dorëzimit të Jaeld Çelës(FOTO LAJM) Ditën e sotme është dorëzuar në policinë e Tiranës, ish-shefi i Vlorës Jaeld Çela. Pas një arratie të zgjatur gati 3
Pjesë e bandës Habilaj? Artan Hoxha zbulon detaje nga vetëdorëzimi i Jaeld Çelës Ditën e sotme u vetëdorëzua në polici ish-shefi i policisë së Vlorës, pas 3 viteve në arrati. Gazetari Artan Hoxha ka
Presidenti i Federatës Spanjolle përjashton mundësinë e dorëzimin të titullit të La Ligas, pa u mbyllur sezonin La Liga u pezullua javën e kaluar pas dekretit të nxjerrë qeveria si pasojë e përhapjes në masë të koronavirus, por asht
Kur është afati i fundit për dorëzimin e amendamenteve Partitë politike të cilat kanë vërejtje për Propozim-ligjin e prokurorisë publike sot deri në mesditë duhet të dorëzoj
Mustafa i vendos afate Kurtit: Për marrëveshjen kemi kohë deri në fund të javës, ndryshe të deklarojmë dorëzimin Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa i ka dërguar një mesazh tjetër sot kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurt
Pas dorëzimit të propozimit, Hashim Thaçi fton Albin Kurtin në Presidencë Pas dorëzimit të propozimit nga LV-ja, presidenti Hashim Thaçi e ka ftuar Albin Kurtin për t’ia dorëzuar dekretin presid
DETAJET/ Asnjë përfaqësues nga qeveria Rama, kush e bëri të mundur dorëzimin e Alvinit Ditën e sotme republika Arabe Siriane ka reaguar lidhur me dorëzimin e të miturit shqiptaro-italian Alvin Berisha.
Dorëzimi i Selanikut nga gjenerali shqiptar: I mirë për grekët, i keq për bullgarët, tradhtar për osmanët Nga Arben Llalla Selaniku është kryeqendra e Greqisë së Veriut. Unë jetova dhe punova rreth 12 vite në këtë qy
QKB shtyn afatin për dorëzimin e bilancit online të bizneseve Qendra Kombëtare e Biznesit më herët kishte lajmëruar se afati për dorëzimin e bilancit online të subjekteve do të ishte
Sot, afati i fundit për dorëzimin e bilanceve online të subjekteve, QKB kujton gjobat Sot (data 31 korrik) është afati i fundit për dorëzimin online të bilanceve. Por, ndryshe nga vitet e tjera, për ekonomi
Berisha: Fillon dorëzimi i fletvotimeve dhe mbushja e kutive Ish-kryeministri Sali Berisha referuar denoncimit të qytetarit dixhital shkruan se ka filluar dorëzimi i fletvotimeve të
Jo vetëm opozita e sotme, studiusi: 100 vite më parë në Shqipëri ka ndodhur dorëzimi i mandateve në bllok Djegia e mandateve nga opozita pak muaj më parë u cilësia si një rast i paprecendtë. Studiusi Erald Kapri ka bërë me
U la i lirë pas dorëzimit, Prokuroria ankimon vendimin për Ervin Matën Ditën e sotme Prokuroria e Tiranës vendosi të ankimoi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Ervin Matën. Kujto