999 rezultate për

dorentina

Më mori rrobat dhe doli me pistoletë! Loredana përgjigjet ndaj shoqes (VIDEO) Loredana është pyetur edhe në lidhje me pretendimet e një fotografeje sipas të cilës reperja i kishte marrë rrobat dhe i
Loredana më mori rrobat dhe doli tek dera me pistoletë! Modelja tregon si i vodh kartën e kreditit (FOTO LAJM) Media zvicerjane "20min.ch" ka publikuar sot dëshminë e një fotografeje, sipas të cilës Loredana Zefi dhe vëllai i saj i
Më vodhi kartën e kreditit! Plas "bomba" tjetër nga Gjermania për Loredanën (FOTO LAJM) Një tjetër akuzë është hedhur nga Loredana Zefit dhe njërit prej vëllezërve të saj. Mediat zvicerjane "20min.ch" i refer
Historia e trishtë e vajzës që vuan nga alergjia nervore pas humbjes së babait: Mësueset më ofendonin Këtë të diel në emisioni “E Diela Shqiptare” në rubrikën “Ka një mesazh për ty” u publikua rasti i një vajze adoleshente