999 rezultate për

doreheqjen

Përplasja me ndihmësin Mehmeti, trajneri Lerda paraqet dorëheqjen Pas ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri i Partizanit, Lerda ka hyrë në dhomat e zhveshjes dhe të parit që i ka kërkuar lloga
Rezultate të dobëta, ish-mbrojtësi i Milanit jep dorëheqjen te skuadra e njohur Ish-lojtari i Milanit, së fundi trajner i Feyenoordit, Jaap Stam ka dhënë dorëheqjen pas humbjes turpëruese kundër Ajax
Albin Kurti i sygjeron Thaçit dorëheqjen: Do t'i bënte mirë popullit "Dorëheqja e Hashim Thaçit do të bënte mirë". Kështu ka deklaruar mbrëmjen e sotme në Abc News kreu i Vetëvendosjes A
I kërkojnë dorëheqjen, reagon Gjiknuri e habit me përgjigjen Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri, ka komentuar kërkesën e opozitës për të dhënë dorëhe
Edi Rama: Do të jepja dorëheqjen vetëm nëse… Kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se nuk do të jepte dorëheqjen si homologu i tij i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev
Pse nuk jep dorëheqjen? Rama: Unë nuk jam Zaev Kryeministri Rama tha në “Opinion” se Shqipëria nuk është si Serbia që sheh nga të gjitha anët, duke lënë të nënkuptohet
Jep dorëheqjen drejtori i Portit në Durrës, Agron Tare Ka dhënë dorëheqjen Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Portit në Durrës, Agron Tare. Tare thotë se ai
Zaev e kishte ndarë mendjen për dorëheqjen, kush e bindi për të kundërtën Deputeti shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Artan Grubi, ka konfirmuar se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev ishte i vendos
Mimi Kodheli merr nën mbrojtje Ramën: Arsyet pse nuk jep dorëheqjen pas negociatave Deputetja e Partisë Socialiste Mimi Kodheli, ka komentuar vendimin e BE-së për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Ma
Rama nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen: Vendimi i BE i pamerituar Pak pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste, kryeministri Rama ka dhënë një deklaratë për mediat.
Është dorëhequr ambasadori Gazheli? Ministria nuk konfirmon Çështja e mos shpëtimit të fëmijës shqiptar Alvin Berisha i cili ndodhet në Siri, po kthehet në një problem serioz. Ndër
Negociatat/ Arta Dade: Rama të japë dorëheqjen Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Arta Dade, e njohur si një nga kritiket e “vijës së parë” të kryeministrit Edi Rama,
Zaev dha dorëheqjen, Sali Berisha bën krahasimin me Edi Ramën Ditën e djeshme Shqipëria dhe Maqedonia pësuan zhgënjimin e radhës pas "JO" së madhe që morën nga BE. Ditën e sotme
PD thirrje të hapur Ramës: Jep dorëheqjen! Shumë persona të jetës politike shqiptare, ditën e sotme kanë kërkuar që Kryeministri i vendit të japë dorëheqjen. Kj
Kryemadhi e prerë: Rama pengesë për negociatat, të japë dorëheqjen Reagime të tjera kanë ardhur një ditë pas vendimit negativ për hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE-në. Monika Kr
Zgjedhje të parakohshme? Basha: Rama duhet të kishte dhënë dorëheqjen Kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Edi Rama duhej që sot të jepte dorëheqjen pas përgjigjes "JO" pë
Rama flet pas disfatës së negociatave, qytetarët: Jep dorëheqjen! Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat po flet në lidhje me përgjigjen negative që mori sot Shqipëria për hap
Sela kërkon dorëheqjen e qeverisë dhe zgjedhje të parakohshme Pas dështimit që vendi të merr datë për fillim të negociatave me BE-në, Aleanca për shqiptarët kërkon dorëheqje të Qever
Zaev nuk ka dhënë dorëheqjen Lajmi se Zoran Zaev ka dhënë dorëheqjen u shpërnda shumë shpejt në mediat online dhe rrjetet sociale, por duket se kjo n
ANSA: Zaev jep dorëheqjen Agjencia ANSA sapo ka njoftuar se kryeministri Zaev ka dhënë dorëheqjen pas dështimit të negociatave me BE-në. “Kryem