999 rezultate për

doreheqjen

Diskutohet për marrëveshje, Patozi thumbon demokratët Ditën e sotme tryeza për Reformën Zgjedhore mblodhi Oerd Bylykbashin në emër të PD, Petrit Vasilin në emër të LSI-së, Da
I vëllai dha dorëheqjen nga kryetar i AAK, flet Daut Haradinaj Ramush Haradinaj dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të AAK duke i hapur rrugë zgjedhjeve të reja në parti. U aludua
Haradinaj jep dorëheqjen nga posti i kryetarit të AAK-së Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë veprim ai thotë
Trump përkrah protestat antiqeveritare në Iran Në Teheran, ka filluar protesta nga studentë nga universitetet e Sharif dhe Amir Kabir, për të kërkuar drejtësi për 176
Zoran Zaev firmos dorëheqjen si kryeministër Zoran Zaev ka lajmëruar se ka firmosur dorëheqjen nga posti i kryeministrit dhe sot në Kuvend duhet të miratohet dorëheq
"Duke ecur zvarrë në rrugët e Prishtinës", Nano: Pse Mustafa duhet të japë dorëheqjen Situata politike në Kosovë, pasi vendi është ende pa një qeveri, ishte tema e monologut të Mustafa Nanosn në “Provokacij
Dorëhiqet ministri: Është e kotë të ngrohësh kolltukun në zyrë Ka nshkaktuar jo pak zhurmë në mediat italine dorëheqja e ministrit të Arsimit, Lorenzo Fioramonti, i Lëvizjes 5 Yje.
Jep dorëheqjen kreu i AKEP, e zëvëndëson bashkëpunëtori i Ramës Kreu i Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare, Ilir Zela, është larguar nga detyra për arsye personale.
Jep dorëheqjen gjyqtarja e Krimeve të Rënda, dosjet "e nxehta" që kishte në dorë Gjyqtarja e Krimeve të Rënda Liljana Baku ka dhënë dorëheqjen, pa kaluar ende procesin e Vetingut. Mësohet se gjyqtarja
Tirana pret dorëheqjen e Ahmatajt, ja prapaskenat me elbasanasin para derbit Humbja ndaj Kukësit ka tronditur sërish klubin e Tiranës. Trajneri Julian Ahmataj rikthehet si çështje, teksa këtë herë
Brenda pak orëve, 2 "gafat" që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos (VIDEO) “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen
"E kënaqur me 50 viktima", Valbona Sako jep dorëheqjen Pas "gafës" së djeshme, ku kryebashkiakia e Durrësit Valbona Sako u shpreh se duhet të jemi të kënaqur edhe me 50 viktim
Habit Ilir Meta: Jam gati të jap dorëheqjen nëse... "Doni ti hiqni Presidentit kompetencat, po patjetër, hidheni në referendum ta vendos populli.Nëse populli shqiptar merr
Ahmataj jep dorëheqjen, cfarë ka ndodhur mes tij dhe klubit Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, i ka befasuar të gjithë pas humbjes kundër Skënderbeut. Në Supersport, Ahmataj nuk u
Partitë opozitare në Serbi kërkojnë dorëheqjen e ministrit Mali Partitë dhe lëvizjet opozitare në Serbi kërkojnë dorëheqjen e presiudentit Vuçiç dhe te kabinetit të tij. Kërkesa u bë p
Fatmir Sejdiu kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës Për ish-kryetarin e LDK-së, Fatmir Sejdiu, mosarritja për të dalur në vend të parë, të partisë që ai e ka udhëhequr, faj
Problemet familjare e detyruan të jepte dorëheqjen, Spanja gati të rikthejë trajnerin e njohur Një lajm i papritur vjen nga Spanja. Iberikët do të rikthejnë trajnerin Luis Enrique në krye të kombëtares "La Roha" për
Gjuzi zbulon bisedën me Metën: Ilir jep dorëheqjen se nuk të nget njeri Kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi kia treguar teksa mbante fjalën e tij në në Kuvend se gjatë një bisede me Pre
Pati në dorë dosjen e "21 janarit", jep dorëheqjen gjyqtari i Apelit Në mbledhjen e sotme të KLGJ mes pikave te tjera ne rendin e dites do te shqyrtohet sot edhe kerkesa e gjyqtarit Agim Be
Dha dorëheqjen 2 muaj më parë, zbulohet emri i kreut të ri të Tatimeve Rreth dy muaj më parë dha dorëheqjen kreu i Tatimeve në Sarandë, Alket Qendro, ndërkohë që është bërë me dije sot, emri