999 rezultate për

doreheqjen

A e mendon dorëheqjen nga Presidenca? Përgjigjet hapur Meta Meta deklaroi se nuk e mendon aspak lënin e postit së Presidentit. Ai tha publikisht në emisionin “Opinion” se nëse i
Dha dorëheqjen? Flet drejtori i Spitalit të Kavajës Pak minuta më parë në media u shpërnda me shpejtësi, lajmi se drejtori i Spitalit të Kavajës Përparim Daiu ka dhënë dorë
E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e
Magani jep dorëheqjen nga klubi i Besës, kavajasit zyrtarizojnë trajnerin e ri Gugash Magani ashtu siç edhe paralajmëroi pas disfatës me Pogradecin, ka dhënë dorëheqjen. Tekniku peqinase nuk ka m
Presidenti i Fenerbahces hyn dhunshëm në dhomat e zhveshjes, trajneri i Fenerbahces jep dorëheqjen Skuadra e Fenerbahces po kalon momente aspak të mira pas humbjes nga Galatasaray 1:3. Sipas mediumeve turke trajneri
I kërkoi dorëheqjen para të hënës, Etilda Gjonaj i përgjigjet Metës Presidenti Meta i ka kërkuar sot publikisht dorëheqjen ministres Etilda Gjonaj. ai i dha fat deri të hënën por Etilda i
Meta i kërkon dorëheqjen Etilda gjonajt: Keni kryer vepra të rënda ligjore Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj të japë dorëheqjen brenda të hënë
Skandali me mësuesin në Fier, kryetarja e Komisionit të Arsimit thirrje ministres Shahini të japë dorëheqjen Mësuesi në Fier Agron Bego ka shkaktuar jo pak reagime në vendin tonë, kjo për shkak se ky i fundit i cili jepte mësim n
A do të japë dorëheqjen? Meta flet ashpër e përmend "grushtin e shtetit" Ditëne sotme Meta ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme ku ndër të tjera, nxorri disa prova të reja për Dvorani
Gazetari zbulon detaje nga vetëvrasja e Kacifas dhe kërkon dorëheqjen Veliut Mediat ditën e sotme kanë raportuar se çështja e “Katsifas” është drejt mbylljes. Nga burime të ndryshme është mësuar se
Jep dorëheqjen zv.ministri i Fincanave Elton Haxhi Zëvëndësministri i Financave, Elton Harxhi ka dhënë sot dorëheqjen. Harxhi ka njoftuar largimin nga posti i rënëdsish
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
Deputeti hedh akuzën e rëndë ndaj Lleshajt: Gënjeu, duhet të japë dorëheqjen! Ditën e sotme, deputeti Maliqi thirri në interpelancë Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për rritjen e ndjeshme të kri
I dolën mesazhet filtruese ndaj 16 vjeçarit, deputeti jep dorëheqjen Ditën e sotme, një deputet skocez u detyrua të dorëzonte mandatin, për shkak se i shkroi një të mituri që ishte “i lezet
U përfol për dorëheqjen e Glauk Konjufcës, Vetëvendosja: Nuk është e vërtetë! Është raportuar se sot Glauk Konjufca pritet të japë dorëheqje nga posti i kryeparlamentarit. Por kjo nuk do të ndodh
Pritet dorëheqja e Glauk Konjufcës, VV dorëzohet? Në Vetëvendosje sot pritet të ketë një kthesë të madhe sa i përket qëndrimit për kryeparlamentarin. Është vet Glauk K
Gjenerali vë në pozitë Allën pas videoskandalit: Nëse e ndjen veten dibran, jep dorëheqjen! Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka shkuar në SPAK, një ditë pasi gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar vi
"Nuk jap dorëheqjen", kryebashkiaku Alla: E ka në dorë drejtësia! Pasditën e sotme në SPAK po jepte dëshminë e tij kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla. Burime nga organi i akuzës bëj
Alla e quajti videon montazh, ish deputeti i bën "presion" të japë dorëheqjen Ish deputeti i LSI-së, Perparim Spahiu ka reaguar lidhur me pamjet ku kryebashkiaku Lefter Alla shfaqej hapur teksa mert
"Më falni, kam gënjyer për 15 vite", gazetarja e njohur jep dorëheqjen Për 13 vite radhazi ishte një nga personazhet më të njohura dhe të dashura të televizionit shtetëror. Por tragjedia e