999 rezultate për

doreheqjen

U thirr në Hagë, sot një vit më parë Haradinaj dha dorëheqjen Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë dorëheqje më 19 korrik të vitit 2019. Këtë vendim ai e bëri pu
"Përfiton miliona nga kompania në emër të gruas", PD kërkon dorëheqjen e Blendi Gonxhes PD ka akuzuar drejtorin e Transportit Rrugor të Shqipërisë, Blendi Gonxhe se është paguar mbi 220 milionë lekë nga qever
Ramush Haradinaj: Veprova drejt me dorëheqjen, nuk do të rigjykohem më! Ish-kryeministri Ramush Haradinaj deklaroi për Çim Peka LIVE se ka vepruar drejt kur dha dorëheqjen si kryeministër dhe
Xhemi Shehu dha dorëheqjen? Mësohet se kush do të zëvendësojë në Portokalli (FOTO LAJM) Bukuroshja Xhemi Shehu nuk do të jetë më në drejtimin e “Portokallisë”, në krah të Salsano Rrapit. Pas shumë vitesh s
Jep dorëheqjen drejtori i 7-të brenda 10 muajve në kadastrën e Vlorës, ku është "thembra" e Akilit Vetëm 1 muaj e gjysmë në detyrë dhe Jurgen Pilkapi ka dhënë dorëheqjen nga drejtoria e Kadastrës në Vlorë. Ai dhënë
Gati për t'u angazhuar fuqishëm në politikë, Xhelal Mziu jep dorëheqjen si kreu i PD në Kamëz Ish-kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu, ka dhënë dorëheqjen si kreu i PD në Kamëz. Me ndryshimet e reja statutore por
Jep dorëheqjen kreu i PD-së në Korçë, Andre Mano Kreu i Degës së Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano ka dhënë dorëheqjen nga ky post. Mësohet se Mano ka dhënë d
U pyet për dorëheqjen e mundshme të Thaçit, përgjigjet Hoti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur rreth çështjes së presidentit dhe zgjedhjeve të jashtëzakonshme. I pye
Arben Malaj i drejtohet Ahmetajt: Jep dorëheqjen se rrezikon të të vrasin Arben Malaj ka kërkuar sot nga ministri Arben Ahmetaj të japë dorëheqjen, pasi sipas tij, ai rrezikon jetën. Kjo, pas
Berisha këshillon Ramën: Jep dorëheqjen! I ftuar në "Çim Peka LIVE" në SYRI TV, ish kryeministri Sali Berisha kërkoi dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Sipa
Një punonjës jep dorëheqjen ndërkohë që të tjerë e quajnë "frikacak": Ç'po ndodh me Mark Zuckerberg? Më shumë se 30 punonjës të hershëm të Facebook shkruan një letër publike ku adresuan mosveprimin e Facebook ndaj postime
Përplasën përtokë një të moshuar, e gjithë njësia e policisë jep dorëheqjen Janë bërë gjithnjë e më të shpeshta pamjet e dhunës policore ndaj qytetarëve kudo në botë. Kështu vetëm pak ditë më p
I kërkuan të japë dorëheqjen pasi justifikoi dhunën ndaj 15 vjeçarit, reagon Ardi Veliu (VIDEO) Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka reaguar pas furisë që ka shkaktuar në rrjetet sociale justi
Një tjetër këshilltar socialist jep dorëheqjen në Bashki Mësohet se një tjetër këshilltar socialist në Këshillin Bashkiak të Tiranës ka dhënë dorëheqjen pas shembjes së godinës
Dha dorëheqjen pasi mori pjesë në protestë, ish-deputetja mbron të bijën Mbrëmjen e sotme u bë publike dorëheqja e Anna Shkreli pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ish-deputetja e Partisë Soci
Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, këshilltarët bashkiakë nisin dorëheqjet: Përbindësha! Pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar, vendim ky që u fimros nga këshilltarët e bashkisë së Tiranës, kanë nisur do
Mori pjesë në protestën e teatrit, jep dorëheqjen vajza e zv/ministrit Pas pjesmarrjes në protestën e Teatrit ka dhënë dorëheqjen, drejtoresha e Shtëpisë Muze "Ismail Kadare", Ana Shkreli.
Iu arrestua babai dhe iu fut në listën e zezë të SHBA-së, zv/ministrja jep dorëheqjen Zv.ministrja e Arsimit Lorena Haxhiu ka dhënë dorëheqjen pasi i ati, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi të s
Shpërthen Platini: Infantino të japë dorëheqjen Mishel Platini kërkon dorëheqjen e presidentit aktual të FIFA-s, Xhani Infantino, që sipas tij ka ardhur në pushtet me a
Serie A në dyshim? Mjekët e klubeve paralajmërojnë dorëheqjen Rikthimi i Serie A duket ende larg për të qenë i sigurt, pasi shoqata e mjekëve të klubeve kanë paralajmëruar dorëheqjen