999 rezultate për

doreheqjen

Erion Veliaj: Jap dorëheqjen nëse uji në Tiranë nuk është më i lirë se në Korçë "Nëse uji në Tiranë nuk është më i lirë se Pogradeci dhe Korça unë jap dorëheqjen si kryetar bashkie..." Kreu i Bashk
Kush është bjondja bukuroshe që do i besohet posti i rëndësishëm pranë Lleshajt Pas dorëheqjes së sekretarit të përgjithshëm të ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca, mësohet se funksioni i tij po kr
Ç'po ndodh në ministrinë e Brendshme, Lleshaj nguron të firmosë dorëheqjen e Ndrecas Sekretari i përgjithshëm i ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca ka dhënë dorëheqjen, teksa kjo shkresë vijon të mbhet
Jep dorëheqjen kreu i KQZ, Klement Zguri Jep dorëheqjen kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri. Ai e ka dorëzuar dorëheqjen e tij në Kuvend.
Ndryshime të tjera në kupolën e Policisë, jep dorëheqjen numri 2 në Tiranë Numri dy i policisë së Tiranës ka dhënë dorëheqjen. Këtë mëngjes mësohet se zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës,
Makinë 100 mijë euro? Lleshaj premton dorëheqjen pas akuzave Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj ka zhvilluar debat në Kuvend me opozitën, sa i takon mjetit të tij BMW, që disa medi
Lleshaj "shuan" zërat për largimin e tij: Unë nuk dorëhiqem! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur sot nga Elbasani për zërat që thonë se ai do të largohet nga ky post. L
"Unë jap dorëheqjen", PD i nxjerr videon e premtimeve Ramës (VIDEO) Ish deputeti i partisë Demokratike, Edmond Spaho ka publikuar një video ku rendit premtimet e pambjatura të Edi Ramës, i
Bartomeu sfidon Messin: Jap dorëheqjen nëse flet publikisht Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, nuk ka ndërmend që të japë dorëheqjen. Ai nuk dëshiron të largohet ng
Kërkohet zyrtarisht dorëheqja e Bartomeut! Tentativa e fundit për të mbajtur Messin Takimi urgjent i Këshillit Drejtues dhe Administrativ të Barcelonas, sipas TyC Sport ka mbaruar. drejtuesit e FC Barc
Tifozët e Barcelonës nuk përmbahen, hyjnë në "Camp Nou" dhe duan kokën e Bartomeut (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kërkojnë dorëheqjen e Bartomeut. Reagimi i popullit të Barcelonës shpërthen në mbrëmje pas lajmi
Dha dorëheqjen një muaj më parë, ish-gjyqtari i Apelit paditet në gjykatë nga gruaja dhe 2 djemtë Rreth një muaj më parë, gjyqtari i Apelit Alaudin Malaj ka dhënë dorëheqjen. Burime për Fax Neës bëjnë me dije se ai e k
Këshilltarja e Trump jep dorëheqjen, arsyeja që e detyroi Kellyanne Conway, ka njoftuar se po jep dorëheqjen nga posti i saj si Këshilltare e Lartë e presidentit amerikan, Donald
Nuk ndalen me dorëheqjen e qeverisë, protestuesit në Beirut kërkojnë dënim me varje Qeveria e Libanit dha dorëheqjen pas shpërthimit shkatërrues të javës së kaluar në Bejrut. Njoftimet për neglizhencë nga
Shpërthimi dhe protestat në Beirut, dorëhiqet qeveria libaneze Qeveria e Libanit ka dhënë dorëheqjen pas shpërthimit shkatërrues të javës së kaluar në portin e Bejrutit, njoftoi minis
158 persona vdiqën, shpërthejnë protestat në Liban Shpërthimi katastrofik në Beirut ka shkaktuar një situatë të tensionuar duke çuar në pakënaqësi të qytetarëve të cilët k
A do të japë dorëheqjen nëse humb zgjedhjet? Rama habit me përgjigjen e prerë Me bindjen e plotë se nuk do të humbas në zgjedhjet e ardhshme, Rama theksoi se nuk do të jap as dorëheqjen si kryetar i
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Drejtësisë, nuk mungon falenderimi për Ramën e Gjonajn Zëvendës ministrja e Drejtësisë Fjoralba Caka ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Caka përmes një postim
Dje dha dorëheqjen si gjyqtar, sot PD e propozon Gjin Gjonin si deputet Partia Demokratike në Lezhë ka propozuar për deputet ish-gjyqtarin e gjykatës së Apelit, Gjin Gjoni. Rikujtojmë se di
Jep dorëheqjen gjyqtari Gjin Gjoni Prej më shumë se 1 viti në verifikim nga Veting, por pa asnje vendim nga organet, jep dorëheqjen gjyqtari i Gjykates se