999 rezultate për

doreheqjen

Jep dorëheqjen mjeku që këshilloi Trumpin për koronavirus Scott Atlas, këshilltari për shkencë i presidentit amerikan, Donald Trump, pikëpamjet e të cilit nuk kanë qenë në linjë
Hoti i vendosur: Nuk jap dorëheqjen! Kryeministri Avdullah Hoti ka reaguar ndaj raportimeve se dorëheqjen e tij nga pozita e të parit të Qeverisë së Kosovës.
"Një udhëtim me helikopter 10 mijë euro", PD kërkon dorëheqjen e Xhaçkës Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi në një deklaratë për shtyp përpara Ministrisë së Mbrojtjes, ka kërk
"Shpërthen" Gattuso: Nëse nuk ndryshoni sjellje, unë jap dorëheqjen Napoli humbi 1-3 përballë Milanit në "San Paolo" të dielën në mbrëmje, ndërsa trajneri Gennaro Gattuso u shfaq mjaft i z
"Egbo duhet të jepte dorëheqjen kur doli kampion me Tiranën", Lila komenton dhe suksesin e Kombëtares Ish-futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, foli pas triufmit të Shqipërisë 3-1 ndaj Kazakistanit. I ftuar në studion e
Kadri Veseli dha dorëheqjen, zgjidhet kryetari i ri i PDK Enver Hoxhaj është zgjedhur ushtrues detyre i kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës. Konfirmimi i aktakuzës nga Tr
Thaçi dha dorëheqjen, Meta i del në mbrojtje Presidenti Meta i ka dalë në mbrojtje Hashim Thaçit i cili dha dorëheqjen nga detyra për të shkuar në Hagë. Meta shkr
Thaçi dha dorëheqjen, kush e merr postin e Presidentit? Hashim Thaçi dha dorëheqjen nga posti i Presidentit të Republikës së Kosovës duke e lënë bosh atë pozicion. Tani, siç pë
Hashim Thaçi jep dorëheqjen Presidenti Hashim Thaçi konfirmoi sot aktakuzën e Prokurorisë Speciale ndaj tij. Thaçi po mban një konferencë për shtyp
Numri 2 i UEFA-s jep dorëheqjen: E kisha vendosur prej katër muajsh Zëvendëspresidenti i UEFA-s, Michele Uva, ka dhënë dorëheqjen pak çaste më parë. Në një deklarata zyrtare ai konfirmon l
Bartomeu dha dorëheqjen, Tabas: Tregoi injorancën e tij Javier Tebas, presidenti i ligës spanjolle të futbollit sulmon ashpër presidentin e dorëhequr të Barcelonës Josep Maria
Vendosi të jap dorëheqjen nga posti i presidentit të Barcelonës, ja fjalët e Bartomeut Në mbledhjen e fundit si president i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tregoi vendimet e fundit që klubi ka marrë përpara
Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
Bartomeu nuk jep dorëheqjen, do presë rezultatin e referendumit Përkundër pritshmërive, Joseph Bartomeu ka vendosur të mos japë dorëheqjen nga presidenca e Barcelonës dhe të qëndrojë a
Meta sfidon Rramën: Jap dorëheqjen, por me një kusht Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ka
Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Rama jep dorëheqjen! Pas kërkesës publike të Presidentit Meta ndaj Rama, që ky i fundit të japë dorëheqjen, një deklaratë e fortë është bërë
Ilir Meta i bën thirrje publike Ramës: Jep dorëheqjen! Presidenti Ilir Meta u shpreh se Kryeministri Edi Rama duhet të japë dorëheqjen pasi “ka shkretuar dhe shkatërruar vendi
Meta zbulon debatin me Fatos Nanon: Donte të bëhej president, unë dhashë dorëheqjen! Presidenti Ilir Meta, tha se Edi Rama po shkatërron integrimin me atë që bën për zgjedhjet. “Çfarë ka Rama me Marrëve
Dha dorëheqjen te KQZ, Zguri dorëzon detyrën Kryetari i KQZ-së Klement Zguri ka dorëzuar mëngjesin e sotëm këtë mëngjes detyrën te Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve
Lleshaj tregon nëse ka dhënë apo jo dorëheqjen si ministër i Brendshëm Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk do të japë dorëheqjen për tu larguar nga qeveria Rama. Duke biseduar me gazet