999 rezultate për

dora

Ngacmoi minorenen, habit drejtori i televizionit: Më shkau dora pa dashje! (VIDEO) "Te këmba mund të ketë shkuar gabimisht, nuk është qëllimisht. Është diçka pa dashje. Shkarja e dorës është pa dashje, h
Giroud bën heroin me një supergol, ndihet dora e Tuchel (VIDEO) Chelsea ka arritur një fitore të madhe ndaj Atl Madrid në ndeshjen e parë të Champions League. Heroi i këtij takimi i
Ndjehet dora e Gerrard, Rangers siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve për edicionin tjetër Edhe pse është vetëm muaji shkurt, Rangers kanë siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm.
Super Chelsea, ndihet dora e Tuchel (VIDEO) Pas suksesit të Arsenalit ditën e djeshme, Londra ka vazhduar festën dhe këtë herë radhën e kishin Chelsea dhe West Ham.
Jo vetëm mami dhe babi, Dhurata Dora publikon videon e ëmbël me vajzën e Ledrit (VIDEO) Dhurata Dora dhe Sara Hoxha rujanë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën. Këngëtarja ka krijuar një lidhje të ngushtë d
Si dora me të cilën shkruani ndikon në vendimet e jetës Njerëzit preferojnë gjërat që ndodhen në anën në të cilën është dora e tyre dominuese, kështu që djathtakët gjërat nga a
Mami apo motra? Dhurata Dora prezanton të ëmën dhe do të "shokoheni" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora i ka habitur të gjithë me një postim të bërë së fundmi. Ajo ka pozuar pranë së ëmës, d
"Më ftoi të jetonim në Amerikë", Fjodora Fjora rrëfen flirtin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fjodora Fjora ishte një prej të ftuarave të emisionit të Luana Vjollcës, “Shiko Kush
Ngjarja tragjike në Prizren: ​Vëllai i dorasit që vrau babain tregon si ndodhi ngjarja Pas ngjarjes së rëndë në Prizren ku djali vrau me thikë babain e tij ka reaguar djali tjetër i të ndjerit. Agan Halil
"Nuk mund të ishtë më mirë", kështu duket Dhurata Dora në 28-vjetorin e lindjes (FOTO LAJM) Dhurata Dora feston përvjetorin e 28-të të lindjes. Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, me anë të
Hiti i radhës, Dhurata Dora publikon "Harrom" (VIDEO) Më në fund “Harrom” nga Dhurata Dora erdhi dhe këngëtarja preku zemrat e të gjithëve! Ashtu siç kishte paralajmëruar
Nga bizhuteritë te dorashkat, 9 gjëra të çuditshme janë gjetur brenda trupit të njeriut Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Edhe p
Djali i birësuar ve në siklet moderatoren: Ti nuk bën fëmijë (FOTO LAJM) Disa vite më parë, moderatorja e njohur Fjodora Fjora, birësoi një djalë. Lajmin e bëri të ditur vetë ajo, duke dhënë nj
Orgesa Zaimi pa dorashka: Këto janë dy vajzat VIP shqiptare "të paafta" Në pjesën e fundit të emisionit “Shiko Kush LUAN”, u bë loja “Ndaje ose pi raki” në të cilën të gjithë të ftuarit bashkë
"Dora e Zotit", rrëfimi epik i Maradonës Diego Armando Maradona nuk do të harrohet kurrë. I cilësuar si lojtari më i mirë në histori të futbollit, Maradona vd
"Dora e Zotit u kthye tek Zoti!", Rama reagon pas vdekjes së Maradonës (FOTO LAJM) Bota e futbollit është në zi pas ndarjes së papritur nga jeta e Diego Armando Maradona. “La Mano de Dios, Dora e Zo
Moderatorja e njohur fiton pas 16 ditësh betejën me COVID-19 Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora, ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, nëpërmje
"Më ra nga dora", çfarë dëshmoi gruaja që akuzohet se mbyti foshnjën e saj Gjykata e Korçës ka vendosur masën arrest shtëpie për 46 vjeçaren e cila akuzohet se 20 vite më parë ka mbytur foshnjën
"Para apo pas martesës?", Çifti i njohur flet pa dorashka për jetën intime (FOTO LAJM) Të shtunën e kaluar, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, ishin të ftuar në emsionin e dashur për publikun “Shiko Kush Luan”. A
I dyshuar si "dora" pas vrasjeve, i vendoset tritol banesës së kushëririt të Dumanit “Mesazh” kushëririt të Nuredin Dumanit, i dyshuar si autor i disa vrasjeve në Durrës dhe Elbasan. Burime bëjnë me di