999 rezultate për

dorĂ

Shira në të gjithë vendin, mos e hiqni çadrën nga dora E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të k
Dhurata Dora publikon kĂ«ngĂ«n me artistin e njohur botĂ«ror (VIDEO) Dhurata Dora vjen nĂ« njĂ« kĂ«ngĂ« bashkĂ« me artistin e njohur francez, Maitre Gims. ËshtĂ« publikuar kĂ«nga kĂ«ngĂ«tarit fra
ÇfarĂ«? Dhurata Dora i merr KidĂ«s bashkĂ«punimin me Maitre Gims (FOTO LAJM) NĂ« muajin tetor tĂ« kĂ«tij viti u bĂ« e ditur se kĂ«ngĂ«tarja shqiptare Kida do tĂ« sillte njĂ« super hit nĂ« bashkĂ«punim me art
"Dora e djalit filloi të ftohet", të afërmit tregojnë bisedën me të mbijetuarin nga familja Cara Gjashtë anëtarë të familjes Cara, të cilët mbetën viktimë të tërmetit tragjik u përcollën sot për në banesën e fundit.
E rëndë, gruas së pajetë i duken flokët dhe dora nën rrënoja Pamje shumë të rënda kanë qarkulluar ditën e sotme pasi ka pasur shumë viktima dhe persona që kanë mbetur në rrënoja.
Bleona Qereti pa dorashka, tregon mesazhin e Timbaland nĂ« WhatsApp (VIDEO) E ftuar kĂ«tĂ« tĂ« shtunĂ« nĂ« emisionin e humorit “Klanifornia” nĂ« Tv Klan, Bleona Qereti, ka hapur telefonin pĂ«r publikun.
Manikin me flokët e nënës, djali nuk e lëshon nga dora (FOTO LAJM) Përpjekja e një nëne për herë të parë për ta detyruar djalin e saj të flejë duke luajtur me flokët e saj është rikthyer
I humbur prej ditësh, gjendet dora e turistit brenda një peshkaqeni Një turist skocez dyshohet se ka vdekur pasi gjetën një dorë në stomakun e një peshkaqeni. Ai rezulton i humbur që pr
I humbur prej 7 ditësh, dora e turistit gjendet brenda peshkaqenit Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands. Peshkaqeni ishte i llojit ti
Dora në vend të papërshtatshëm, kjo foto e CR7 dhe Georginës është bërë virale (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në "MTV EMA 2019", çifti i famshë
Një foto me bashkëshorten, fansat sikletosin Visjanin: Kujdes ku vë dorën (FOTO LAJM) Përpos një aktor i suksesshëm e që na bën gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Visjan Ukcenaj është edhe një bashkëshort
Biznesmenit japonez i vjedhin orën 800.000 euro nga dora Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarë në dorë ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në
800,000 dollar orë, biznesmenti japonez ja vjedhin nga dora Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarë në dorë ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në
Enca dhe Dhurata Dora nën shoqërinë e njëra-tjetrës, çfarë po kurdisin (FOTO LAJM) Enca është padyshim këngëtarja më ekstravagante e estradës shqiptare. E kemi parë gjithnjë shumë të kuruar në rrjetet so
Incident në Kuvend, dora e "hekurt" e Ruçit ndëshkon edhe Ministren e Mbrojtjes Gramoz Ruçi nuk është "dorë e hekurt" vetëm me opozitën. Gjatë seancës së sotme ai i ka ndërprerë fjalën ministres së Mb
Sot është një super yll, si dukej Dhurata Dora para famës (FOTO LAJM) Dhurata Dora që prej vitesh është kthyer në një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun. Ndonëse në një moshë të re,
Uragani shkatĂ«rrimtar nĂ« Karaibe, shokon fizikanti: ËshtĂ« bĂ«rĂ« nga dora e njeriut, ja kush e shkaktoi (VIDEO) NjĂ« deklaratĂ« e tillĂ« mund tĂ« dalĂ« nga fantasia e njĂ« regjisori dhe pse jo nga ‘iluzione’ tĂ« tilla janĂ« krijuar prej tyr
Pse s’duhet tĂ« vendosni deodorant nĂ« mĂ«ngjes dhe kur duhet ta bĂ«ni atĂ«? Dr. Pimple Popper Sandra Lee pretendon se pĂ«rdorimi i deodorantit tuaj nĂ« mĂ«ngjes s’ështĂ« aq i efektshĂ«m dhe ajo ka shke
Mama “single”, moderatorja shqiptare pĂ«rlotet nĂ« studio pĂ«r djalin e saj (VIDEO) Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturĂ«s, Fjodora Fjora, ishte e ftuar nĂ« studion e “FtesĂ« nĂ« 5” me Bieta Sulon, pĂ«
Cili lojtar e bĂ«n me dhimbje koke Rejan? Italiani pĂ«rgjigjet pa dorashka NĂ« intervistĂ«n pĂ«r Orinda Hutan nĂ« “Jo VetĂ«m ModĂ«â€, trajneri i KombĂ«tares Edoardo Reja u shpreh i kĂ«naqur me mĂ«nyrĂ«n se