999 rezultate për

dopiete

Ronaldo me dopietë mban gjallë shpresat e Juves për titull (VIDEO) Juventus ka fituar 3-0 në shtëpi ndaj Crotones. Ishin dy golat e CR7 38' 45' dhe McKennie 66' që i siguruan 3 pikë t
Super CR7, portugezi realizon dopietë në pjesën e parë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nxjerr gjithmonë nga situata e vështirë Juventusin. Portugezi ka realizuar dopietë ndaj Crotones në
Berisha "alien" në Australi, ndihmon Western me dopietë (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të jetë në formë të jashtëzakonshme në Australi me Western United, ku është edhe golashënuesi më
Manaj shënon dopietë, Barcelona B merr vetëm një pikë Rey Manaj realizon dygolësh me skuadrën e dytë të Barcelonës në barazimin 2-2 në fushën e Prat, në kuadër të javës së 15
Tërbohet Ibra, ja si e feston dopietën (VIDEO) Me dopietën e tij ndaj Krotones, Zlatan Ibrahimoviç ka arritur kuotën e 501 golave me klubet e tij ku është aktivizuar.
Pas dopietës ndaj Interit, Reali uron publikisht Ronaldon Pas fitores së Juventusit ndaj Interit 1-2 me dy golat e CR7 ka ardhur një reagim nga Real Madrid. Ish-klubi i portgu
Vetëm 10 minuta, Luka Jovic debuton me dopietë (VIDEO) Nuk mund të niste më mirë përvoja e dytë e Luka Jovicit tek Eintracht Frakfurti. Sulmuesi serb, i cili deri pak ditë
Ronaldo e nis Vitin e Ri me dopietë, Juve bën detyrën (VIDEO) Juventus e nis Vitin e Ri me fitore, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë mposhtën 4-1 në shtëpi U
Ronaldo me dopietë, Juve "poker" Parmës (VIDEO) Juventus ka shkatërruar 0-4 Parmën. Për skuadrën e Pirlos shënuan Kulusevski 23’, dy herë CR7 26’ 48’ dhe Morata në
Milani shpëton në fund falë dopietës së Hernandez (VIDEO) Tho Hernandez shpëton Milanin nga humbja. Kuqezinjtë barazuan 2-2 në San Siro ndaj Parmës. Vendasit e panë veten
Shënoi dopietë ndaj Bolognas, Hakimi: Jam i dobishëm për Interin Inter fitoi me rezultatin 3-1 ndaj Bolognas, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Protagonisti i ndeshjes, ishte A
Përmbysje e çmendur e Man United, Cavani realizon dopietë (VIDEO) Man United ka bërë mrekullinë ndaj Southampton. Skuadra e Solskjaer ka përmbysur shifrat nga 2-0 në pjesën e parë në
Shënoi dopietë në Holandë, reagon Broja: Është vetëm filimi Armando Broja është kthyer shumë shpejt në protagonist në radhët e Viteses në kampionatin holandez, duke tundur tre herë
Broja në superformë, shënon dopietë (VIDEO) Armando Broja vazhdon të tregojë se është një lojtar i nivelit të lartë. Nëse në kombëtare ai nuk arriti të gjejë rrj
Emanuele Ndoji realizon dopietë (VIDEO) Emanuele Ndoj ka qenë thejsht i papërmbajtshëm mbrëmjen e sotme. Futbollisti shqiptar ka qenë vendimtar në takimin m
Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses. Ai u prezantua para dy di
Ibra me dopietë mban në lojë për Europën Milanin (VIDEO) Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Sassuolos me dy golat e Ibrës, shkruan Albeu.com. Suedezi realizoi në minutën
Odise Roshi shënon dopietë në Rusi, ndihmon ekipin në luftën për mbijetesë (VIDEO) Odise Roshi vazhdon të shënojë duke konfirmuar se ky është sezoni më i mire në karrierën e tij, edhe pse sa i përket klu
Myrto Uzuni mbret në Kroaci, realizon dopietë (VIDEO) Lokomotiva e Zagrebit po bën një sezon mjaft të mirë këtë vit, ndërsa një nga protagonistët është edhe sulmuesi i Kombët
Dopietë ndaj PSG-së, Haaland: Mund të bëj më shumë Ylli i Borussias së Dortmundit, Erling Haaland, ndien se është në gjendje të bëjë edhe më shumë, pasi dy golat e tij i s