1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

donte

Më i famshëm se Obama! Dikur i këndonte Enverit, Goliku i Tepelenës i thur vargje Ramës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte dje i pranishëm në Tepelenë në kuadër të takimeve elektorale. Tepelenasit e pritën me këngë
Dikur këndonte për Enverin, sot çohet nga spitali për ti thurur lavde Ramës Gjatë vizitës në Tepelenë, Edi Rama është pritur me lavde e vargje nga qytetatrët. Këngëtari i njohur Goliku, që dik
Kejvina Kthella vetëm në të brendshme, shkëlqen pa make-up (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve
E ardhmja Abazaj, Osijeku ska ndërmend ta mbaj lojtarin Kristal Abazaj e ka mbyllur aventurën e tij tek Osijeku në Kroaci. Sulmuesi anësor u huazua nga Anderlehti te kroatët në
Gazi këndon në dasëm vetëm për të bukurën e dheut (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ishte e gjitha dedikuar Irës dhe Gazit. Ata festuan dashurinë e tyre në prani të familjarëve dhe miqve
Dikur këndonte "Qingji i vogël", shikoni si duket këngëtari sot (FOTO LAJM) Pëllum Hajdari, gjithmonë do të njihet falë këngës për fëmijë "Qingji i vogël". Tani ai është 16 vjeç dhe vijon mësimet
Ky shtet do të bombardonte Izraelin! Dokumentet sekrete trondisin botën Nisma e Izraelit me ndihmën e Francës për të ndërtuar armë bërthamore në fund të viteve '50 nuk u prit mirë nga Shtetet
Allegri për Benatian: 2 muaj nuk donte te dilte në fushë Gjatë konferencës së shtypit, para ndeshjes Juventus-Fiorentina, Massimiliano Allegri foli edhe për disa probleme, që du
Donte të ftonte Ledrin në emision, pas kësaj videoje Ermali pendohet keq (VIDEO) Ledri Vula është një ndër reperët më të njohur shqiptar i cili është po ashtu shumë i ndjekur në rrjetet sociale ku vazh
Weber për shkëmbimin e territoreve: Thaçi donte amnisti për vete, Mogherini falsifikoi procesin “Shkëmbimi i territoreve po diskutohet sepse Federica Mogherini e falsifikoi procesin që të mbajë punën e saj, ndërsa Ha
Sekuestrohet kokainë në Vlorë, arrestohet një person Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person pasi i kanë gjetur një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike të fortë të
Donte të rriste të pasmet, modelja vdes në operacion Kirurgjia plastike në Nigeri po bëhet gradualisht një prirje në vend, veçanërisht në Lagos. Ndërkohë që ka mjekë të kua
Petkovic: Xhaka nuk mund të luante më, po vuante një dëmtim Zvicra barazoi dje 3-3 ndaj Danimarkës në një ndeshje spektakolare për sa i përket golave. Trajneri zvicerian Vladi
Ky person udhëton i zhveshur për një arsye të çuditshme (FOTO LAJM) Një pasagjer donte të udhëtonte nga Moska. Por, ajo që e dalloi atë nga të gjithë pasagjerët e tjerë ishte se donte të u
"Burri u mërzit se donte djalë", rrëfehet Zaimina Zaimina Vasjari prej një viti është bënë nënë e një vazje. Por mesa duket partneri i saj si shumica e shqiptarëve pas
Presidenti i Romë-s sulmon ish-drejtorin sportive të klubit Presidenti i Roma-s James Pallotta ka sulmuar Monchi-n pas komenteve të bëra kur u pyet për arsyen e largimit nga klubi.
Kjo është kënga që Hamëz Jashari e këndonte në prag të vdekjes Besarta Jashari, vajza e Hamzë Jasharit dhe njëkohësisht e mbijetuara e vetme nga familja Jashari kujton momentet e fund
21 vite më parë, si dukej Enedi Tarifa ku këndonte (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është padyshim një ndër artiset më të njohura dhe të dashura, këngët e së cilës dëgjohen shumë
Donte ta xhironte, të riut i bërmbyset "Benzi" (FOTO LAJM) Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në fshatin Dukat i Ri të Vlorës. Një të riu i është shkrepur në mendje të xhiront
Vazhdonte rezistencën, policia merr masa për pronarin e llotos Edhe pse kanë kaluar thuajse dy muaj që nga vendimi për mbylljen e llotove dhe lojërave të fatit, jo të gjithë i janë bi