999 rezultate për

donohoe

McGregor i bashkohet yjeve të tjerë, dhuron 1 milion euro për t’u mbrojtur nga koronavirusi Ylli mediatik dhe ikona e MMA, Conor McGregor ka filluar ndihmën për Irlandën, në luftën me koronavirusin. Ministri I
Basha-Donohoe: Ruajtja e standardeve demokratike, thelbësore për integrimin Procesi i integrimit Europian të Shqipërisë, situata politike në vend, roli i rëndësishëm i opozitës në mbrojtje të stan
Donohoe: Shqipëria merr statusin në qershor Kryeministri Edi Rama priti sot në një takim Ministrin Irlandez për Çështjet Evropiane Pascal Donohoe. Pa dhënë shumë
Meta takon Donohoe: Do avancojmë me reformat në interes të qytetarëve Kreu i Kuvendit Ilir Meta është takuar sot me ministrin për Çështjet Evropiane të Irlandës, Paschal Donohoe të cilit i s