999 rezultate për

donnarumma

De Gea pranë largimit, Manchester United në sulm për Donnarumman Manchster United është hedhur në sulm për portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma, raporton "The Sun", shkruan Albeu.c
Tremben tifozët e Milanit, PSG ofron 50 milion euro për Donnarumman Gianluigi Donnarumma nuk e ka të sigurtë të ardhmen e tij te Milani. Së fundmi për italianin interes ka shfaqur sku
Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet e ekipit Lajme të mira nga infermeria e Milanit në prag të ndeshjes kunër Parmës këtë fundjavë. Siç raportohet nga kanali tel
Lajme të mira për Milanin, mbrojtja e kompletuar Milan duhet të ketë gati Alessio Romagnoli dhe Gianluigi Donnarumma për ndeshjen e radhës në Serie A ndaj Parma-s. R
Dëmtimi i Donmarumma-s, mësohet fati i portieri për ndeshjen ndaj Lazios Gianluigi Donnarumma i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses nuk pritet të luajë në sfidën më të rëndësihme të sezonit
Milan zhbllokon ndeshjen në fundin e pjesës së parë (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë sfidën në fundin e pjesës së parë me sulmuesin kryesor Piatek saktësisht në minutën e 4
Donnarumma: Kërkoj falje për gafën Gianluig Donaruma ka qenë protagonisti i ndeshjes së sotme mes Milanit dhe Sampdrias pasi gafa e tij pak sekonda pasi ki
Donnarumma: Ndodh që gabohet, Quagliarella i jashtëzakonshëm Gianluigi Donnarumma ka qenë protagonisti i ndeshjes së sotme mes Milanit dhe Sampdrias pasi gafa e tij pak sekonda pasi
Gafa e Donnarumma lëkund pozitat e Milanit për zonën Champions (VIDEO) Milani nuk arritur të kthejë atë disavantazh që në sekondën e 34 pas një gafe të portierit Donnarumma e cila u kthye në
Gafë e Donnarumma, Sampdoria shënon brenda 34 sek (VIDEO) Kjo ndeshje ka nisur malore për Milanin. Një kthim mbrapa nga Romagnoli nuk u largua siç duhet nga Donnarumma ku aty për
Caldara lë pas dëmtimin e gjatë, Gattuso e grumbullon ndaj Chievos Mattia Caldara është grumbulluar nga Genaro Gattuso për ndeshjen e fundjavës ndaj Chievos. Pas pesë muajsh Caldara kt
Galliani: Ja si ia rrëmbyem nga duart Donnarumman Interit Në vitin 2013, Milani pagoi 250 mijë euro, për portierin e së tashmes dhe së ardhmes Gianluigi Donnarumma. Debutimin
Milani nis punën për rinovimin me Donnarumma Gardiani i portës kuq e zi ka bërë ndeshje fantistike këtë sezon duke qenë një nga pikat kryesore për ngritjen e Milanit
Milani me mungesa të mëdha për ndeshjen kundër Napolit Milani do të jetë pa hiç më pak se gjashtë lojtarë të ekipit të parë në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë kundër
Donnarumma: Jam një fans i madh i Napolit Gianluigi Donnarumma ka dhënë një deklaratë befasuese pas ndeshjes kundër Genoas. I riu ka bërë edhe njëherë të ditur
Në Itali e bëjnë të sigurtë, Donnarumma largohet nga Milani në fund të sezonit Portieri 28-vjeçar, Antonio Donaruma pritet t’i japë fund aventurës me Milanin pas sfidës ndaj Juventusit e vlefshme për
Donnarumma transferohet në Spanjë ? Diego Simeone ka identifikuar zëvendësuesin e Jan Obalk. Atletico Madrid po bëhet gati t’i hap derë largimit të porti
Super Donnarumma, shikoni pritjen fantastike të tij (VIDEO) Milani dhe Torino po luajnë ndeshjen e javës së 15 të Serie A. Gianluigi Donnarumma ka bërë një superpritje në ndeshj
Lajme të mira për Gattuson, Calhanoglu dhe Calabria kthehen në skuadër Hakan Calhanoglu dhe Davide Calabria janë ftuar nga Gennaro Gattuso për ndeshjen e së nesërmes ndaj Lazios në kuadër të
Donnarumma i emocionuar për takimin me Ronaldon Milani u përball me Juventusin fundjavën e kaluar në kuadër të Serie A-së në “San Siro”, ku pësoi humbje 2-0 nga skuadra