999 rezultate për

donnarumma

Maldini, shpresa e vetme e Milanit për zgjatjen e kontratës me Donnarummën Donnarumma po afrohet me fundin e kontratës së tij me Milan dhe një marrëveshje për rinovimin e kontratës së lojtarit nu
Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummas në League 1 Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo s
Donnarumma gëzon kampin "kuqezi", i hapur për rinovimin e kontratës Donnarumma tash e disa kohë lidhet me një largim të mundshëm nga Milan, pasur parasysh kontratën e tij që po vjen drejt
PSG dhe Chelsea insistojnë për Donnarumman Paris Saint-Germain dhe Chelsea janë dy klubet që do të "luftojnë" për të transferuar Gianluigi Donnarumman. Drejtues
Donnarumma drejt largimit nga Milani, kuqezinjtë kanë 4 opsione për ta zëvendësuar Gianluiggi Donnarumma pritet të largohet nga Milani në fund të sezonit kjo për shkak të politikës së re të klubit. Mi
Juventusi i "fiksuar" pas Donnarummas, ofron para dhe lojtar Edhe pas rinovimit me Wojciech Szczesnyn, te Juventusi nuk kanë hequr dorë nga ideja e transferimit të Gianluigi Donnaru
Chelsea gati të japë Kepan dhe para për Donnarumman Kepa Arrizabalaga nuk është më portieri titullar i Chelsea-t. Në muajt e fundit, trajneri Frank Lampard ka preferuar mes
Donnarumma drejt Premier League, tre skuadra në sulm Ginaluigi Donnarumma po studion mundësinë për transferimin në Premierligë gjatë afatit kalimtar të verës. Milan shumë
Milani duhet të ulë pagat, Ibra dhe Donnaruma drejt largimit Milani i sezonit të ri mund të mos ketë në skuadër dy nga elementët më të rëndësishëm të kësaj skuadre. Bëhet fjalë për
Milani me dy mungesa të rëndësishme ndaj Genoas Milan ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e sotme ndaj Genoas që do të luhet në orën 15:00. Te lojtarët e
Milani "piketon" zëvendësuesin e Donnarummas Skudra e Milanit po merr masat pwr njw largim tw mundshwm tw portierit Gialuigi Donnarumma. ‘Rossoneri’ duket se kanë
Raiola: Tifozët e Milanit duhet t’i kërkojnë falje Donnarumma Mino Raiola është një nga menaxherët e shkëlqyer të futbollit. Prej vitesh, ai ka bërë transferime mjaft të rëndësishme,
Përmbytjet në Venezia, ylli i italisë mbështet banorët Menjëherë pas ndeshjes me Bosnjën një delegacion i Kombëtares Italiane ka udhëtuar drejt Venezias, për t’u solidarizuar
Donnarumma i hap telashe Milanit, nuk pranon rinovimin Milani nuk po kalon një periudhë të mirë në kampionatin italian të futbollit, e sikur të mos mjaftonte kjo, ditën e sotm
"Jemi gati për Interin" Donnarumma thotë se Milani është gati për derbin me Interin. Të shtunën mbrëma, nga ora 20:45, në San Siro do të zbre
Leucemi akute, Donnarumma prek zemrat e të gjithëve me masazhin inkurajues për Mihajlovic Gianluigi Donnarumma ka një mesazh emocionues për trajnerin, Sinisa Mihajloviç, i cili u tërhoq nga futbolli për arsye s
Donnarumma ngre peshë tifozët shqiptarë: Me zor po presim të luajmë në Prishtinë (VIDEO) Në 10 gusht Milani do të luajë një ndeshje miqësore, me skuadrën kosovare të Feronikelit. Miqësorja do të luhet në st
Donnarumma te PSG? Milani gjen pasuesin e tij Negociatat ndërmjet Milanit dhe PSG-së janë duke vazhduar për largimin e Donnarummas drejt Francës. Siç është raportu
PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar PSG ofertë konkrete për Donnarumma, 50 milionë dhe një lojtar Leonardo me tu rikthyer në PSG ka filluar sulmin në ish-
Lajme negative për Donnarummën, pas Championsin humb dhe ndeshjet më Kombëtaren Nuk kanë fund problemet për Gianluigi Donnarumma. Pasi nuk arriti që të ndihmojë Milanin për tu kualifikuar në UEFA