999 rezultate për

donnarumma

Ka ndryshime në kontratën e Donnarummas, shikoni kur hidhet firma Menaxheri i Rossonerëve dhe rrethi i ngushtë i portierit kanë arritur marrëveshjen e kontratës së talentit të vitit 1999
Vendoset e ardhmja e Donnarummas Milan dhe Gianluigi Donnarumma janë shumë parën arritjes së marrëveshjes për vazhdimin e kontratës Edhe pse ditë më p
Donarruma 18-vjeçar, merr më shumë se Ronaldo e Messi së bashku kur ishin 18 Pa dyshim një nga çështjet më të nxehta në futbollin europian, Gianluigi Donnarumma ka qenë një nga emrat më të folur pë
Vëllai i Donnarummas e bën Milanin të duket "qesharak" Gianluigi Donnarumma dhe rinovimi janë një mundësi reale për ditët e ardhshme. Jo vetëm Gigio, por edhe vëllai i tij Ant
MARCA mbron Donnarumman: E turpshme ushtruan presion mbi një 18-vjeçar Përkrahësit dhe drejtorët mund të mendojnë se motivimi kryesor për një lojtar të ri në lojën moderne është të fitojë më
Donnarumma kënaq stafin e Milanit me vendimin e marrë Milani është optimist për të marrë rinovimin e Donnarummas, kjo ven përmes rrefuzimit zyrtarë nga lojtari të ofertës pr
OPINION/ Çfarë i bënë tifozët e Milanit "Dollarrumas"? Më mirë do të ishte të largohej që milanistëve tu vinin mendtë për ofendimet që bënë. Refuzoi Realin e Madridit me Super
Vjen lajmi i mirë për milanistët vendoset e ardhmja e Donnarummas Gianluigi Donnarumma dhe Milan nuk do tw ndahen. Kwtw ia ka konfirmuar Muino Rayola mikut tw tij Gianluca Di Marzio. Ai
Milani i jep kohë Donnarummës deri nesër, zgjidh e merr Në shtëpinë e Milanit rikthehet në planin e parë Donnarumma. Brenda ditës së nesërme (më 3 korrik) Fassone e Mirabelli p
Buffon: Donnarumma do të bëjë atë që e kënaq Buffon ka folur për situatën aktule tek Juventus. Ai preku ndjesinë që ka pas humbjes 1-4 nga Real Madrid në finalen e L
Milan merr lajmin e shumëpritur nga Donnarumma Donnarumma tregohet i rritur dhe nuk lejon vendimet që do ti marrin të tjerët. Këtë fakt e vërtetojnë dhe mediat në Ital
Donnarumma një Europian për t'u harruar, pëson 6 gola në 10 gjuajtje Italia nuk u eliminua mbrëmë për shkak të Donnarummës, kjo është mëse e qartë. Donnarumma ka pësuar plot 6 gola në katër
Donnarumma: Pas Europianit do të ulem për të biseduar për rinovimin Gianluigi Donnarumma ende është i paqartë për të ardhmen e tij. Portieri i talentuar italian nuk e ka vendosur ende se ç
Raiola pret të takojë Donnarumman, çështja e karrierës së lojtarit do të zgjidhet Raiola është në Krakov për të diskutuar të ardhmen e Donnarumma. Siç raporton Giancula di Marzio, agjenti i Donnarumm
Donnarumma përgatit divorcin me Mino Raiolën për rinovimin me Milanin Gianluigi Donnarumma është gati të shkarkojë nga detyra agjentin e tij Mino Raiola dhe të vazhdojë kontratën me Milanin.
Fassone: Çështja Donnarumma merr fund me 3 korrik Shefi i Milanit Marco Fassone ka folur për La Gazzetta dello Sport për çështje e Donnarummas. Fassone ka një premtim
Babai i Donarummas, shpreh dëshirën e tij për të ardhmen e djalit të tij Gianluigi Donnarumma është përfolur shumë në Itali dhe shumicën e Evropës gjatë javës së kaluar si rezultat i vendimit t
Montella vizitë në shtëpinë e babait të Donnarummës Milani po provon me të gjitha mënyrat për të rregulluar marrëdhënien me portierin Gigio Donnarumma, i cili nuk do të rin
Milani vendos për Donarumën, por a pritej kjo? Drejtori i Milant, Marco Fassone, ka dhënë sot një deklaratë të re në lidhje çështjen e e Gianluigi Donnarummas. Para di
Tifozët e Milanit e goditën me dollarë fals, ja si reagoi Donnarumma (VIDEO) Nuk kanë fund kërcënimet dhe talljet për Gianluigi Donnarummën menjëherë pasi bëri publik dëshirën e tij për të mos vazh