999 rezultate për

donna

Donnarumma drejt kalimit te PSG-ja, e konfirmojnë mediat spanjolle Në prag të derbit të Milanos, kanë menduar mediat spanjolle që të prishin disi qetësinë në klubin e Milanit, pasi kanë r
Milani "piketon" zëvendësuesin e Donnarummas, vjen nga Franca Pasi Begovic nuk ka pranuar të qëndroj në "San Siro", Milani tashmë e ka gjetur portierin e dytë. Rosonerët kanë arri
Formacionet zyrtare, Holandë-Itali Holanda do të luajë kundër Italisë në atë që mund të konsiderohet ndeshja më e bukur dhe më e fortë e mbrëmjes. Të d
Madonna festoi 62-vjetorin, e bija i vjedh vëmendjen me look-un "shokues" (FOTO LAJM) Mbretëresha e Popit vijon të ndajë me ndjekësit foto nga festa e ditëlindjes. 62-vjeçarja festoi në Xhamajka me të da
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Ibrahimovic dhe Donnarumma janë gati për të rinovuar kontratat me Milanin Zlatan Ibrahimovic dhe Gianluigi Donnarumma po afrohen më tej për të zgjatur kontratat e tyre me Milanin, pasi përfundua
Sekrete nga libri i mbesës së tij: Madonna ka refuzuar Trump për takim (FOTO LAJM) Pritet që në 14 korrik mbesa e Donald Trump, Mary Trump të publikojë libër për xhaxhain e saj me titull “Si familja ime
"O ta hëngsha piii" Mozzik sjell një tjetër version të këngës "Madonna" (VIDEO) Mozzik pak ditë më parë lansoj këngën e re “Madonna” e cila u kthye në hit dhe deri tani ka afër 8 milionë klikime në Yo
Rikthehet Ibra, gati për ndeshjen me SPAL Ibrahimovic ende nuk ka luajtur për Milanin që nga rifillimi i sezonit, por 38-vjeçari u kthye në stërvitje në fund të j
Për Maldinin, Donnarumma është portieri më i mirë në botë Portieri i Milan, Donnarumma, është cilësuar si portieri më i mirë në botën e futbollit, nga Paolo Maldini. Krejt kët
Milani ka gati kontratën e re për Donnarumman, nuk ka rritje Kontrata e portierit me Rossonerët skadon në qershor 2021 dhe CEO Ivan Gazidis nuk dëshiron që ai të largohet as këtë vi
Lecce-Milan, formacionet zyrtare Milani do të luajë në 19:30 ndaj Lecces në transfertë. Milani do të jetë pa Leo Duarten, Zlatana Ibrahimovicin dhe Ma
Gjendet gjuha e përbashkët, Milani dhe Donnarumma pranë marrëveshjes Pas disa muajsh pritjeje, më në fund Gianluigi Donnarumma mund të rinovojë kontratën me Milanin. Për momentin qëndrim
Donnarumma "ndan mendjen" për të ardhmen Italiani është parë prej kohësh si një nga portierët më premtues në botë në moshën 21-vjeçare dhe ka qenë një objektiv p
Fansat të shqetësuar, Madonna shfaqet me paterica në protestë (FOTO LAJM) Madonna është shfaqur së fundmi në një nga protestat e organizuara në Londër, për kauzën tashmë globale “Black Lives Mat
Maldini, shpresa e vetme e Milanit për zgjatjen e kontratës me Donnarummën Donnarumma po afrohet me fundin e kontratës së tij me Milan dhe një marrëveshje për rinovimin e kontratës së lojtarit nu
Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummas në League 1 Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo s
"Je shëndoshur apo ke bërë operacion", të pasmet e Madonnës ngrenë dyshime te fansat (FOTO LAJM) Madonna ka zbuluar se do ti nënshtrohet një terapie rigjeneruese pas vuajtjeve nga operacioni në gju. Mbretëresha e muzi
Donnarumma gëzon kampin "kuqezi", i hapur për rinovimin e kontratës Donnarumma tash e disa kohë lidhet me një largim të mundshëm nga Milan, pasur parasysh kontratën e tij që po vjen drejt
Më e dashuruar se kurrë me 26 vjeçarin, Madonna: Nuk ka më të mirë për tu karantinuar (FOTO LAJM) Këngëtarja 61 vjeçare Madona po kalon karantinën me të dashurin e saj, balerinin 26 vjeçar. Në një postim në Instagr