999 rezultate për

donin

Bie në praga grupi që kolaudonin makina jashtë standardeve kundrejt pagesës Policia e Shtetit ka shkatërrrua një grup në LAç të cilët me anë të presjoneve dhe kundrejt pagesës kalonin makina jasht
Hahn: BE duhet t'i hapë negociatat për Maqedoninë e Veriut Eurokomisari për Zgjerim Johanes Hahn shpreson në vendim pozitiv për Maqedoninë e Veriut në Këshillin e qershorit dhe ko
Krizë për punëtorë në Maqedoninë e Veriut Nëpër lokale të shumta afariste, pothuajse në të gjitha qytetet, vërehen afishe se kërkojnë punëtorë. Pronarët thonë se
Plagoset një ushtar në Maqedoninë e Veriut Një i punësuar në kazermën “Erebino” në Tetovë, dje ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar urgjentisht në k
Reagon edhe Ilir Meta, thirrja e tij për protestën Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar pas tensionimit të situatës midis protestuesëve dhe policisë. Meta bën
Donin të dukeshin me buzë si pornostare, por kthehen si personazh në film horror (FOTO LAJM) Një mama nga Wrexham, në veri të Uellsit duke dashur që ti ngjajë sa më shumë yjeve të pornografisë bëri disa ndërhyrje
Shtohen masivisht dembelët në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoni ka 190 mijë persona të papunë dhe vetëm gjysma e tyre kërkojnë punë në mënyrë aktive. Pjesa tjetër e mbetur
Shqiptarët përplasen për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut Partitë politike shqiptare, në këtë fushatë të zgjedhjeve presidenciale të 21 prillit, sa vijnë e po shtojnë retorikën,
Jurgen Klopp: Të gjithë donin të ndesheshin me Porton, ne jo Liverpooli nuk ia ka besën Portos, kundërshtarit të fazës çerekfinale në Champions League. Ndeshja e parë luhet nesër dh
Kurti mbështet hapur kandidatin për president në Maqedoninë e Veriut “Greqia nuk është më armik i jashtëm, sepse tashmë ndërroi emri i shtetit. Tash ka mbetur që të ndërrohet emri i preside
Mori për grua vajzën që nuk ia donin prindërit, në fund ajo e tradhton me dikë tjetër Ai mori për nuse vajzën që nuk ia donin prindërit dhe tashmë ka vendosur që t'u kërkojë atyre falje publikisht përmes em
I mashtruan nga FB, qindra emigrantë mësyjnë Maqedoninë e Veriut Qindra migrantë nga pjesë të ndryshme të Greqisë janë mbledhur afër një kampi në Selanik dhe po planifikojnë të kalojnë
Sllovakia ratifikon anëtarësimin në NATO për Maqedoninë Veriore Pas Polonisë, edhe Kuvendi i Sllovakisë sot e ratifikoi protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO. Sll
SONDAZHI/ Rama apo Berisha, kush duhet burgosur i pari? Shprehen 4 800 shqiptarë (FOTO LAJM) SPAK dhe BKH pritet që të fillojnë punën gjatë verës së këtij viti pas stabilizimit të institucioneve të tjera të Reform
Hahn: Në maj do të kërkojmë hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë Në muajin maj, Komisioni Europian do të rekomadojë hapjen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e V
Rrëfimi i murgeshës shqiptare: Prindërit me gjetën burrë, mendonin se isha çmendur (VIDEO) Në programin online “Fol me psikologen”, përballë psikologes Ervisa Lula ka qënë këtë herë një murgeshë. Motër Mira K
Shtrenjtohen karburantet në Maqedoninë e Veriut Komisioni Rregullator për Energjetik i publikoi çmimet e karburanteve që do të vlejnë në dy javët e ardhshme. Sipas ç
Prilli nis i ngrohtë në Maqedoninë e Veriut Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në mëngjes do të jetë freskët, ndërsa gjatë ditës do
Sot nis fushata zgjedhore në Maqedoninë e Veriut Tre kandidatët Blerim Reka, Gordana Siljanovska dhe Stevo Pendarovski, sot fillojnë fushatën për president të ri të Maqe
Kur do të bien temperaturat në Maqedoninë e Veriut Moti sot do të jetë i ngrohtë dhe me diell. Pritet të fryjë erë e dobët në drejtim verilindor. Temperaturat e mëngjes