999 rezultate për

donika

Donika Prela dhe Tonin Vocaj i shkojnë në spital prokurorit Ndoja Kryeprokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela dhe drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë shku
Jashtë SPAK-ut, Donika Prela synon Prokurorinë e Përgjithshme Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka kërkuar që të emërohet prokurore në apel, ose në prokurorinë e përgjiths
Donika Kadaj Bujupi: Të gjithë na duan, ne do bëjmë Kosovën Kandidatja për deputete nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Donika Kadaj Bujupi, ka zhvilluar takim me banorët e Hajvalisë
Donika Klenja nga Dibra, studentja e dalluar në Universitetin e Bristolit Donika Klenja nga Dibra, është studente e dalluar e Mjekësisë Qelizore dhe Molekulare në Universitetin Bristol në Angli.
Martohet vajza a Komandant Ismet Jasharit, momente emocionuese para bustit te babait (VIDEO) Donika Jashari, vajza më e madhe e Komandant Kumanovës - Ismet Jashari, është martuar ditën e sotme në fshatin e lindjes
Bomba e "Bild", Donika Prela vendos të flasë Përgjimet e prestigjozes gjermane "Bild", kanë trondiur politikën shqiptare duke krijuar një kaos dhe te opinion publik.
Tmerri i diktaturës: Një fëmijë 15 vjeç 1 vite në hetuesi Donika Doko, 15-vjeçarja një vit hetuesi në korridoret e errëta të Sigurimit të Shtetit. Bija e Sanije Dokos, e dënu
Prelës i refuzojnë vizën amerikane: Sekretet e dy grave në krye të akuzës Procesi i Vettingut ka futur në sitë edhe drejtuesit e lartë të Prokurorisë shqiptare. Të parët që iu nënshtruan ishin k
E BUJSHME/ Probleme me pasurinë, kërkohet shkarkimi i Donika Prelës Komisioneri Publik ka ankimuar pranë Komisionit të Pavarur të Apelimit vendimin e KPK-së që linte në detyrë Kryeprokuror
Vajza e ish-komandantit të UÇK-së po "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Donika Selimi është vajza e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-ambasadorit të Kosovës në Shqipëri
Del vendimi: Si e nxorri KPK qelibar Donika Prelën pavarësisht problemeve me pasurinë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka publikuar më në fund vendimin për lënien në detyrë të Kryeprokurores së Krimeve të
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s
Donika Prela aplikon për SPAK Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda Donika Prela aplikon për të qenë pjesë e SPAK, struktura e posaçme kundër k
Jepet vendimi për Donika Prelën Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë vendimin për drejtuesen Donika Prela. Ky institucion konfirmuar në detyrë
Sot vendoset për fatin e Donika Prelës Komisioni i Vetingut do të shpallë sot në orën 9:00, vendimin për prokuroren Donika Prela, drejtuese e Prokurorisë së Kr
Shtyhet vendimi për Donika Prelën, çpo ndodh? Komisioni i Pavarur i Kualifikimit njoftoi sot se ka shtyrë shpalljen e vendimit për Donika Prelën, drejtuese e Prokuror
110 milion lekë në 13 vjet, kryeprokurorja e Krimeve të Rënda sot para vettingut (FOTO LAJM) Drejtuesja e komanduar e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela do të përballet sot me vetingun. Si ka ndryshuar
Deputetja e Kosovës kapet mat në një disko (FOTO LAJM) Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj Bujupi e do edhe jetën e natës. Ajo mbrëmë është parë në njërin prej klubeve të fams
Kjo është vajza s*ksi e Sylejman Selimit (FOTO LAJM) Donika Selimi, vajza e ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimi, është një ndër vajzat më trendy në Instagram për mome
Donika që ndërron partitë shfaqet me xhup në kuvend, a po kërkon vëmendje? Kuvendi i Kosovës po vazhdon punimet e seancës së djeshme plenare, ku në rend dite janë 46 pika. Gjatë fjalimit të sh