999 rezultate për

donald

Si e përdori Donald Trump konfliktin e Kosovës në avantazhin e tij Një marrëveshje e ndërmjetësuar nga SHBA-të midis Serbisë dhe Kosovës për të normalizuar marrëdhëniet ekonomike mund të
Marrëveshja u arrit, Trump gati të vizitojë Kosovën dhe Serbinë Pas nënshkrimit të marrëveshjes Kosovë-Serbi, Presidenti amerikan, Donald Trump ka paralajmëruar vizitë në të dyja shtet
Thaçi mbështet marrëveshjen Kosovë-Serbi, shpreh mirënjohje ndaj Trump Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbështetur nënshkrimin që ndodhi pak minuta më parë në Shtëpinë e Bardhë mes Kosov
E konfirmon Trump: Izraeli njeh zyrtarisht Kosovën Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha se Kosova dhe Izraeli janë pajtuar që të normalizojnë raportet dhe
Këtu mund ta shikoni nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi Kanali zyrtar i Shtëpisë së Bardhë në platformën YouTube ka paralajmëruar nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi, cerem
Donald Trump merr pjesë në takimin Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë Presidenti amerikan Donald Trump do të jetë i pranishëm në momentin e nënshkrimit të marrëveshjes mes Kosovës e Serbisë
Donald Trump kundër OBSH, nuk do të ndihmojë për vaksinën Administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, tha se nuk do të angazhohet në kuadër të përpjekjeve ndërkombëtare pë
Laçi bën të pamundurën, fiton falë penalltive dhe kualifikohet më tej (VIDEO) Laç super. Skudra e Armando Cungut është kualifkuar ndaj azerëve të Keshlës, duke triumfuar pas gjuajtjes së 11-metërsh
Bora dhe Donaldi i japin fund lidhjes vetëm një muaj pas zyrtarizimit (FOTO LAJM) Një muaj pasi moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit e kolegu i saj, Donald Veshaj, zyrtarizuan dashurinë e tyre n
Donald Trump në zi, humb vëllain më të vogël Robert Trump, vëllai më i vogël i presidentit të SHBA-së, Donald Trump ka vdekur në moshën 71 vjeçare. Lajmin e konfirmo
Donald Trump porosit 100 milionë doza të vaksinës kundër Covid 19 Presidenti amerikan Donald Trump njoftoi për një marrëveshje mes qeverisë federale dhe kompanisë amerikane bioteknologji
Çfarë është WeChat dhe pse Donald Trump dëshiron ta ndalojë? Presidenti Donald Trump nënshkroi një urdhër ekzekutiv që i jep aplikacionit kinez të mesazheve WeChat 45 ditë para se t
"Po i bëj qejfin Donaldit", sakrifica e Borës për të dashurin (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka treguar me postimin e fundit në rrjetet sociale se ka provuar një eksperiencë të re
Publikohet sondazhi i ri: Joe Biden me epërsi të dyshishtë ndaj Donald Trump Sipas sondazhit të realizuar nga televizionit “ABC News” dhe gazeta “Washington Post”, kandidati për president të Shtete
Video epike, Bora dhe Donaldi bëjnë twerk në mes të rrugës (VIDEO) Një ndër çiftet më të komentuar në media janë padyshim Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Dyshja janë bashkë prej më shumë s
Dashuria pas divorcit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që ja
Sekrete nga libri i mbesës së tij: Madonna ka refuzuar Trump për takim (FOTO LAJM) Pritet që në 14 korrik mbesa e Donald Trump, Mary Trump të publikojë libër për xhaxhain e saj me titull “Si familja ime
Nuk fshihen më, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike (VIDEO) Megjithëse po shijojnë prej kohësh romancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së f
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Me foton së bashku në pushime, Bora dhe Donaldi konfirmojnë lidhjen (FOTO LAJM) Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Edhe pse dyshja nuk na e ka kon