999 rezultate për

donaj

Zbulohet telefonata e fundit para se Violeta të ekzekutonte bashkëshortin Në vijim të hetimeve, është zbardhur biseda e fundit mes çiftit në Milot, ku gruaja vrau me 3 plumba bashkëshortin në tr
“Më futi në borxhe”, flet e penduar gruaja që vrau burrin Violeta Donaj, 35-vjeçarja që vrau bashkëshortin me tre plumba pistolete tre ditë më parë në tregun e Milotit është shfa
Vrau burrin, Violeta përlotet dhe kërkon mëshirë në gjyq Violeta Donaj, 35-vjeçarja që vrau bashkëshortin me tre plumba pistolete tre ditë më parë në tregun e Milotit është shfa
Ishin prag divorci, ku e gjeti armën nëna e dy fëmijëve që vrau bashkëshortin Pak ditë më parë në Milot një grua vrau me armë zjarri, pistoletë, bashkëshortin e saj. Autorja e këtij krimi, 7 dhe
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
Del fotoja, ky është 42-vjeçari që e vrau gruaja me 4 plumba Ky është viktima Kujtim Donaj 42 vjeç, i cili u vra me 4 plumba nga bashkëshortja e tij, Violeta Donaj. Pasi vrau bas
Zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin: Më tradhtonte! Pasi vrau bashkëshortin, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ndaj bashk
Tregtarët tregojnë tmerrin: Si e ekzekutoi gruaja burrin në pazar "Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …" Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mën