999 rezultate për

donadoni

Kandidati për stolin e Milanit: Gatusso meriton të përfundojë sezonin Emri i tij është përmenduar disa herë si trajner i Milanit, madje edhe në këtë sezon. Gjithsesi, trajneri Roberto Donado
Stoli kuqezi, del në skenë një emër i njohur në Itali Një tjetër emër i njohur i futbollit botëror shfaqet mes kandidatëve për të marrë drejtimin e përfaqësueses kuqezi pas l
Lila: Goli për djalin tim që pritet të vijë në jetë Futbollisti kuqezi i cili shënoi golin e vetëm për ekipin emilian, në ndeshjen e tij debutuese në Serinë A nuk ngurroi t
Parma-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores së Lazios në "San Siro" ndaj Milanit sot në "Tardini" luhet çerekfinalja e dytë e Kupës së Italisë. Përballë
Donadoni te Milani, Inzaghi te Parma? Me Clarence Seedorf që duket i destinuar të lerë Milanin, klubi kuqezi po mendon për zëvëndësuesin e hollandezit për sez
Donadoni rikthehet te Milan? Ndaj Sienës, mund të jetë ndeshja e fundit e Massimiliano Allegrit në stolin e Milanit. Në pritje për të bërë sqarime pë
Donadoni "tremb" Allegrin E ardhmja e Massimiliano Allegrit në stolin e Milanit nuk është aspak e sigurt. Nuk ka shërbyer as konfirmimi që vetë pr
Donadoni takim me të kaluarën Trajneri Roberto Donadoni e ka gati skuadrën për sfidën e sotme ndaj Milanit. Ai ka vendosur që të mos thërrasë në këtë
Tranjeri i Kombëtares, del edhe emri i Donadonit Roberto Donadoni, ish-trajneri i Livornos, Xhenoas, Napolit, Kaljarit dhe kombëtares italiane, është një nga kandidatët
Donadoni pranë stolit të Atletiko Madrid Humbja e fundit në kampionat ndaj Getafes në shifrat 3 me 2, mund ti kushtojë vendin e punës tranjerit të Atletiko Madri
Napoli shkarkon Donadonin “SSC Napoli komunikon se e ka liruar nga detyra e trajnerit të skuadrës së parë Roberto Donado
Shkarkohet Donadoni Trajneri i përfaqësueses së Italisë, Roberto Donadoni është shkarkuar nga puna, bën&e